BedBreakfastTraveler.com - B&B oteliniz için daha fazla rezervasyon yapmak için kaydolun. Hizmetlerimizin envanter yönetimi, rezervasyon motorları, sosyal medya pazarlaması ve arama motoruna maruz kalma konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Mülkünüzü kaydettirin BedBreakfastTraveler.com. Tamamen ücretsiz! Hizmetlerimiz her türlü pansiyon, misafirhane ve otel için mükemmeldir. Listelere alın ve hemen çevrimiçi rezervasyonlar kazanmaya başlayın. Mülkünüz büyük veya küçük olsun, çevrimiçi tanıtımınızın daha önce hiç olmadığı gibi artmasını izleyin.

Bizimle çalışın, kaydolun, yatak ve kahvaltınızı kaydedin, mülkünüzü seçin, yatak ve kahvaltınızı yapın

Kârları nasıl ölçtüğünüze bakmaksızın, Instant World Booking yatırım getirinizi (YG) önemli ölçüde artırabilir. İşte nasıl: Instant World Booking, çevrimiçi rezervasyonlarda yalnızca% 8 komisyon alır; Muhtemelen zaten çevrimiçi hizmetlerin çoğunluğunun en az% 12 ila% 30 ücret aldığını biliyorsunuzdur. Bu nedenle, birden fazla çevrimiçi seyahat acentesi (OTA) kullanıyor olsanız bile, kar marjınız, aldığınız her rezervasyonla artar. BedBreakfastTraveler.com.

Başlamak

Doğru şekilde yürütülen bir pazarlama stratejisi, B & B'nizin kar marjınızı tek bir yılda% 20'ye kadar artırabilir. İhtiyacınız olan çevrimiçi araçlar arasında uygun envanter yönetimi, sosyal medya, artan 'birikimli' arama motoruna maruz kalma ve çevrimiçi komisyon maliyetlerini azaltma var. Instant World Booking ağındaki ücretsiz girişin neden bu hedeflere ulaşmaya başladığına ilişkin en önemli nedenleri görün:

Daha fazla bilgi edin


Hizmetlerimiz

Çevrimiçi rezervasyonlar

Küresel pazarlama ağımızdan daha fazla rezervasyon kazanın. % 8 komisyon oranımızla kar marjınızı artırın. En az% 12 -% 30 ücret alan diğer birçok rezervasyon sitesiyle karşılaştırın.

Rezervasyon motoru

Web sitenize kişiselleştirilmiş daha iyi bir rezervasyon motoru. IWBmob teknolojisi ile duyarlı web tasarımı. 'En iyi ekonomi' garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve demoları görüntüleyin.

Kanal yönetimi

Tüm rezervasyon kanallarınızı aynı anda senkronize ederken, yerinizi ve oranlarınızı tek bir yerde güncelleyin. En önemli rezervasyon sitelerinden düzinelerce bağlanın.

B & B otelleri için video pazarlaması

Video müşterinin katılımını arttırır ve% 50 daha hızlı gelir artışına yol açabilir. Ayrıca, B&B otel web sitelerinden gelen rezervasyonları% 80 artırabilir. Otelinizin uygun fiyatlı videolarını üretiyoruz.

Bağlı programlar Yatak ve kahvaltı pazarlaması

Ortaklık Programı

Web sitenizle para kazanın. Ortaklık programlarımızdan birine katılın ve web sitenizin trafiğini paraya çevirin. Demolarımıza göz atın ve 10 dakika kadar kısa bir sürede başlayın.

Oda Kahvaltı Zincirleri (Gruplar)

Otel zincirleri ve oda ve kahvaltı grupları için IWB özel rezervasyon çözümleri sunar. Bir zincir hesap, tüm mülklerinizi tek bir hesapla yönetmenizi sağlar.

Bize Link Ver

Basit ortaklık bağlantıları ile para kazanın. Web sitesi veya sosyal medya hesabı olan herkes tarafından kullanılabilir. Yönlendirme komisyonları almak için otomatik bağlantılarımızı kullanın.