BedBreakfastTraveler.com - yatak ve kahvaltı veya butik otel satışlarınızı büyütmenize yardımcı olmak için

2023'de kazanmanız gereken kesin araç ve hizmetlere sahibiz! Ortak olarak, sadece kazandığınızda başarılı oluruz ve büyük kazanmanızı isteriz. Şimdi geleceği ve yenilenen büyümeyi planlamanın tam zamanı. Rekabet stratejinizi değerlendirme ve mümkün olan yerlerde maliyetleri azaltma zamanı. Büyük bir geri dönüşe veya yeniden açılmaya hazır mısınız? Veya belki de son yıllarda elde ettiğiniz büyümeden yararlanmak istersiniz.

B & B otel satış büyümek nasıl

2023 için yeni! Bu rakipsiz fırsatları size, B & B ve Otel ortaklarımıza sunuyoruz.

İşte şimdi yapmanız gerekenler. Bed Breakfast Traveler (Instant World Booking) büyüme stratejileri ve kar marjınızı hemen artıracak belirli eylemler geliştirmek için B & Bs ve oteller ile yakın bir şekilde çalışır. Ödediğiniz geçerli harici hizmetleri, özellikle yazılım ve çevrimiçi rezervasyon hizmetlerini değerlendirin. Birçok çevrimiçi seyahat acentesinin (OTA) ve yazılım sağlayıcısının son yıllarda fiyatları önemli ölçüde artırdığını bilin. Ve bulunduğunuz yeri veya belirli bir durumu düşünmezler. Ama şimdi farklı bir döneme girdik. Instant World Booking'de son yirmi yıldır sloganlarımızdan biri 'Teknoloji her zaman maliyetlerinizi azaltmalıdır'. İşte size sunacağımız şeyler:

Rezervasyon motorları

1.  ÜCRETSİZ Rezervasyon Motoru
Oda kahvaltı geliri büyüme stratejileri

Web siteniz, sosyal medya ve daha fazlası için mükemmel.

Bu, bazı şirketler tarafından sunulan tipik ücretsiz sürüm değildir. Bu tam hizmetimiz, Rezervasyon Motorumuz, tamamen sizin için ücretsizdir. Bekleme! Bu teklif sadece sınırlı bir süre için geçerlidir.

IWBmob Booking Engine mobil cihazlarda daha iyi çalışır ve kullanıcılar için kolaydır. Ayrıca, ödeme işlemleri ve depozitolar mümkündür. Web sitenizin kârlılığını hemen artırın.

Daha fazla bilgi edin

2.  Facebook "Hemen yer ayır"
Oda kahvaltı geliri büyüme stratejileri

Her oda ve kahvaltı işletmesi için hemen hemen gerekli: Facebook 'Şimdi rezervasyon yap' düğmesi.

Onsuz, doğrudan rezervasyonlar için en önemli kanallardan birini bırakıyorsunuz. Bununla birlikte, rezervasyonlarınız ve kar marjınız anında artar. Bunu sizin için ücretsiz olarak ayarlayacağız, genellikle sadece birkaç saat içinde.

Facebook hesabınızı oluşturma veya yönetme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Sayfanızın yönetiminde size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.

Bize Ulaşın

Mülk ve Kanal Yönetimi

3.  İki ay ÜCRETSİZ
ön büro sistemi oda kahvaltı

En az 2 ay IWBFrontDesk satın aldığınızda 2 ay ücretsiz kazanın.

IWBFrontDesk oda kahvaltıları ve her türlü otel için ön büro sistemimizdir (PMS). Rakip yazılımdan çok daha ucuz fiyatlı, şimdi satın alma işleminizle birlikte 2 aylık ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Dene! IWBFrontDesk artık istediğiniz özelliklere ve mülkünüzün operasyonlarının her yönünü yönetmek için ihtiyacınız olan araçlara sahiptir. Temiz ve basit arayüzü kullanımı sezgisel. IWBFrontDesk, IWBmob Rezervasyon Motoru ve en popüler kanal yöneticilerinden bazılarıyla mükemmel bir şekilde bütünleşir.

Başlamak

4.  Ücretsiz Takvim PMS Lite
BnB otel pazarlama araçları

Takvim sistemimizi (PMS Lite) kullanmanız ücretsizdir. Artı, şimdi Kanal Yöneticimize ücretsiz bağlanıyor.

Bed Breakfast Traveler'de takvim arayüzümüz, pansiyonlar ve otel özellikleri için çok kolay, ancak son derece güçlü olduğu için ünlüdür. Daha da iyisi, tüm harici rezervasyon sitelerinizi MyAllocator ile bağlamak ve senkronize etmek için arayüzü kullanabilirsiniz (üyelik gerekir). MyAllocator, dünyanın önde gelen kanal yöneticilerinden biridir. MyAllocator hesabınızın kurulumunu başlatabiliriz. Ve PMS Lite arayüzümüzü kullanmanın faydaları çoktur. Karmaşık MyAllocator hata kodları veya kanal hataları hakkında endişelenmenize gerek yok. IWB bunu sizin için halleder.

Başlamak

Çevrimiçi ve Sosyal Medya Pazarlaması

5.  Web Sitesi Geliştirme
BnB otel pazarlama araçları

Yeni bir web sitesine ihtiyacınız var. Fiyatınızı adlandırın!

Araştırmalar, B & B ve otel web sitelerinin% 58'inden fazlasının eski veya en az 4 yaşında olduğunu göstermektedir. Gezginler, rezervasyon yapmadan önce B & B'nin web sitesini görüntüleyerek ortalama 29,8 dakika geçirirler. Ziyaretçilerin% 77'si web sitesi tasarımının kalitesinden büyük ölçüde etkileniyor.

B & B oteller bu nedenle üstün bir web sitesi deneyimi sağlamak gerekir; gezginlerin dikkatini çeken ve dikkatini çeken biri.

B & B veya oteliniz için özel, önde gelen bir web sitesi geliştireceğiz.

İşte en iyi kısmı: Kendi fiyatınızı adlandırın! Bekleme. Bu, yeni bir web sitesi ile pazarlama deneyiminizi artırmak için en uygun zamandır. Fiyatlar için kontrol edin, sonra bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

6.  Sosyal medya pazarlamacılığı
Oda kahvaltı geliri büyüme stratejileri

Facebook ve Instagram'da harika bir varlık oluşturun.

Araştırmalar, seyahat pazarlamacılarının% 60'ının Facebook ve Instagram'ı yeni kitleleri hedeflemek için en etkili kanallar olarak gördüğünü gösteriyor. Aslında, binyılların% 84'ü, başkalarının sosyal medya yayınlarına dayanarak kendi yolculuklarını planlayacaklarını söylüyor. Bu kesinlikle katılmanız gereken bir alandır.

Sosyal medya pazarlaması sadece ilan etmekle ilgili değildir. Seçilmiş içeriğe ve metne ihtiyacınız var. Hedefleme ve etkileşim zorunludur.

Sosyal medyadaki varlığınızı değerlendirmemize ve ücretsiz öneriler sunmamıza izin verin. Ayrıca isteğiniz üzerine sosyal medya ilanlarınızı ve pazarlamanızı da yöneteceğiz. Her zaman bütçeniz dahilinde çalışırız, garantilidir.

Bize Ulaşın

7.  Video Prodüksiyon
ön büro sistemi oda kahvaltı

Yarı fiyat! Bugün oda & kahvaltı veya oteliniz için bir tanıtım videosu edinin.

Video, müşteri katılımını artırır ve% 50 daha hızlı gelir artışı sağlayabilir. Ayrıca B&B otel web sitelerinden rezervasyonlarınızı% 80 artırabilir. Otelinizin uygun fiyatlı videolarını üretiyoruz.

Daha ikna edici mi ihtiyacınız var? İstatistiklerin tamamını alın ve demolarımıza göz atın. Evet, daha fazla harcayabilirsiniz, ama neden?

Daha fazla bilgi edin

Daha fazla hizmet