BedBreakfastTraveler.com - Tamamen özelleştirilebilir, ancak ucuz ve etkili bir rezervasyon motoruyla rezervasyonlarınızı artırın. oda ve kahvaltı ve oteller

IWB Booking Engine ile daha fazla rezervasyon kazanın. Web sitenizde, B & B, konukevleri veya oteller için tasarlanan diğer rezervasyon sistemlerinden daha uygun, ancak daha özelleştirilebilir bir rezervasyon sistemi düşünün. Daha da iyisi, 'en iyi ekonomi' garantimizle kar marjınızı artırın. Başka bir sağlayıcıyla karşılaştırın, demolarımıza göz atın.

Bed & Breakfast İnternet Sitesi Online Rezervasyon Sistemi

Web sitenizin rezervasyon motoru için neden Instant World Booking seçmelisiniz?

Basitçe, Instant World Booking web siteniz için daha fazla özelleştirme, müşteri mevduat ve ödemeleri ile esneklik ve daha kolay kurulum sunar. Ve önemlisi, rakip herhangi bir sağlayıcıdan daha ucuz bir çözüm sağlayabiliriz. Bunu garanti ediyoruz. Web desteğiniz yoksa bile sizin için yükleyeceğiz.

Oda & kahvaltı web siteniz için online rezervasyon

IWBmob yeni bir oyun değiştiren teknolojidir

IWBmob olarak adlandırılan yeni tasarımımız, mobil cihaz kullanıcılarına mümkün olan en iyi deneyimi sunan duyarlı bir tasarımdır. Bu yeni tasarım, müşterilerinize büyük faydalar sağlar. Yeni rezervasyon motorumuzun kullanıcıları için, deneyim neredeyse tüm modern rezervasyon sitelerini geçiyor.

  • Önde gelen mobil estetik
  • Ultra duyarlı arayüz
  • Kolaylaştırılmış kullanıcı deneyimi

IWBmob hakkında daha fazla bilgi edinin

IWBmob rezervasyonları nasıl artırıyor?

Piyasada satılan rezervasyon motorlarının% 50'sinden fazlası, tüm cihaz türlerinde tutarlı bir şekilde çalışmaz. IWBmob yapar. Mobil bir ilk tasarım sunuyoruz, bu da rezervasyon motorunuzun mobil kullanıcılara vurgu yaparak her türlü bilgisayara ve cihaza esnek bir şekilde cevap vereceği anlamına gelir. Sonuçta, dünya çapında seyahat rezervasyonlarının% 25'inden fazlası mobil cihazlarda yapılmaktadır. Mobil rezervasyonlar, birçok ülkede her yıl% 20 veya daha fazla oranda artmaktadır. IWBmob ile, tüm kullanıcıların rezervasyonlarını en üst düzeye çıkardığına güvenin.

Henüz kayıt olmadınız mı?
Başlamak

Rezervasyon Motorunuz nasıl çalışır?

IWB Booking Engine, web sitenizde iki şekilde (veya her ikisinde) görüntülenebilir. Her iki yöntem de sadece tek bir kod satırıyla tanıtılmaktadır. Rezervasyon motorunuzun konumu ve görünümü üzerinde tam kontrolünüz var. IWBmob ile, rezervasyon motorunuz tüm cihazlarda veya ekran boyutlarında mükemmel bir şekilde çalışacaktır. Başka yerde arama yapmadan önce, müşterilerinizin sizinle hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilecekleri konusunda tam bir güvene sahip olacaksınız.

1. Basit Rezervasyon Düğmesi
2. Rezervasyon Widget'ı

Rezervasyon Motoru Demolarımıza göz atın

Bazen bir resim bin kelimeye bedeldir. Her demo bir B & B otel anasayfasını temsil eder. Bu demolar, web sitenizde gerçek bir entegre rezervasyon motorunun gücünü gösterir.

Demo # 1
Demo 2

Güç ipucu:  Kendi otel web siteniz için yenilikçi web sitesi tasarımlarımızdan birini seçin veya web sitesi tasarım hizmetleri hakkında bizimle iletişime geçin.

'En iyi ekonomi' garantisi

Sadece Instant World Booking 'en iyi ekonomi' garantisi sunar. Bu, Rezervasyon Motorunuzdan en iyi değeri aldığınızdan her zaman emin olabileceğiniz anlamına gelir. Fiyatlarımız zaten düşük sektörde. Ancak, şu anda Rezervasyon Motorunuz için başka bir hizmet kullanıyorsanız veya bunu düşünüyorsanız, bize bildirin. Aynı hizmeti (ve genellikle daha iyi) daha düşük bir fiyata sağlayacağımızı garanti ediyoruz. Rakip teklifi karşılayamazsak, size ücretsiz olarak Rezervasyon Motorumuzu vereceğiz. Neden kâr marjınızı bugün artırmıyorsunuz?

Fiyatlandırma

Her bütçe ve hizmet seviyesi için Esnek Fiyatlandırma Seçenekleri

Instant World Booking partnerlerimiz için özel rezervasyon motoru çözümleri geliştirmede uzmandır. B & B ortaklarımızın ihtiyaçlarının, bütçelerinin ve karmaşıklığının çok farklı olduğunu biliyoruz. İhtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş fiyatlandırma sağlayabiliriz.

Ne bilmek istiyorsun

Web sitenizle kişiselleştirilmiş entegrasyon

Rezervasyon motorunuz tamamen özelleştirilebilir ve web sitenize kişiselleştirilmiştir. Maliyet bile sıfır maliyet seçeneklerine kadar birçok esnek seçeneğimizle kişiselleştirilir. Ücretsiz kurulum ve kurulum desteği sağlıyoruz.

Anında Rezervasyon

Konuklar, web sitenizden anında rezervasyon yapabilir, doğrudan rezervasyonlarınızı ve web sitenizin karlılığını en üst düzeye çıkartabilirler. Online rezervasyon kabiliyeti olmayan web siteleri ziyaretçilerinin% 85'ine kadar kaybedebilir. Kaybolan bu müşteriler, başka bir yerde konaklama aramak için hızla hareket eder.

Takvim yönetimi dahil

Basit ve sezgisel arayüzümüzle, fiyatlarınızı, takvim kullanılabilirliğinizi, minimum konaklamalarınızı, promosyon indirimlerini, mevsimlik fiyatları vb. Yönetin.

'No-show' için tam koruma (ulaşılamıyor) ve iptaller

Diğer sağlayıcılardan temin edilemeyen bu özellik, rezervasyonlarınızın güvenliğini garantili mevduat ödemeleriyle artırır. Geç iptaller veya ortaya çıkmayan misafirler için asla endişelenmeyin. Bu özellik, bu iptal edilmiş rezervasyonlar için hala ödenecek tutarı garanti eder.

Depozito tutarını topla

Sadece Instant World Booking, müşterilerinizden toplamak istediğiniz herhangi bir mevduat miktarını% 100'e kadar seçmenize izin verir. Daha yüksek mevduatlar, rezervasyonlarınızın güvenliğini artırır. Kredi kartları her rezervasyon için doğrulanmaktadır. Mevduatları% 10 ile sınırlayan diğer sağlayıcılarla karşılaştırın.

Uygun ödeme yöntemleri

Onay alındıktan sonra anında tahsilat koleksiyonunu seçerseniz, paranızı elinize almak istersiniz. Dünyanın her bölgesinde, paranızı almayı kolaylaştıran çoklu ödeme yöntemleri sunuyoruz.

Çok Dilli ve Çok Para Birimi

Daha fazla rezervasyon almak için, geniş ve çeşitli bir müşteri tabanını hedeflemeniz gerekir. Rezervasyon motorunuz çok dilli ve çoklu para birimlerini içerir. Bu, müşterilerin kendi para birimi cinsinden fiyatları ve ödemeleri görmelerine ve rezervasyonlarını kendi dillerinde onaylamalarına olanak tanır. Bu, güveni artırır ve maliyetler üzerinde karışıklık olasılığını azaltır.

'Şimdi rezervasyon yap' düğmesine basın

Facebook, oda & kahvaltı ve oteller için çok önemlidir. Aylık 2 milyardan fazla aktif kullanıcı ile ve her yıl% 15-20 oranında büyüyerek, sizin için de önemli olmalı. Şimdi bir Facebook kitabını alın ve IWB Rezervasyon Motorunuza bağlayın. Yardıma ihtiyacınız varsa, sizin için bile yükleyebiliriz.

En sevdiğiniz üçüncü taraf hizmetleri ve yazılımı koruyun

Bazı sağlayıcıların aksine, Instant World Booking, ön büro sistemlerini, kanal yöneticisini veya diğer mülk yönetim hizmetlerini kullanmanızı gerektirmez. Sadece rezervasyon motorumuzu kullanarak karınızı artırmanızı ve para tasarrufu yapmanızı istiyoruz. Instant World Booking üçüncü parti sistemlerle çok iyi çalışır. En sevdiğiniz hizmetleri ve sağlayıcıları hala kullanabilirsiniz.

Mecburiyet yok

Tüm rezervasyon motoru seçeneklerimiz için kurulum maliyetleri, ödeme yok ve yükümlülük yoktur. İstediğin zaman kullan.

B&B otelleri için diğer hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla hizmet

Yirmi yılı aşkın bir süredir Instant World Booking, sizin gibi B & Bs ve otellere, kâr marjlarını artırarak ve web sitelerinde öncü bir rezervasyon motoruyla para tasarrufu sağlayarak yardımcı oluyor. Arşivlerimizden birkaç makale çıkardık. 2007 yılında yayınlanan bu makaleler, rezervasyon motoru müşterilerimize hizmet vermekteki uzun ömür ve bağlılığımızın bir kanıtıdır:

Arşiv makalesi 1 - Yatak ve kahvaltı web sitenizden kolay online rezervasyonlar - Rezervasyonda% 100 ödeme alın
Arşiv makalesi 2 - No-show'lar (misafirleriniz yatak ve kahvaltılarınızda görünmediği zaman) ve iptaller hakkında asla nasıl endişelenmezsiniz?
Arşiv makalesi 3 - Kredi kartlarını doğrudan yatak ve kahvaltı sayfanızdan kabul edin.