BedBreakfastTraveler.com - Zvýšte rezervácie s plne prispôsobiteľným a zároveň lacným a efektívnym rezervačným systémom nocľahy a raňajky a hotely

Získajte viac rezervácií s rezervným motorom IWB. Predstavte si rezervačný systém na vašich webových stránkach, ktorý je cenovo dostupnejší, ale prispôsobivější ako ktorýkoľvek iný rezervačný systém určený pre penzióny, penzióny alebo hotely. Ešte lepšie, zvýšte svoje ziskové rozpätie s našou zárukou "najlepšieho hospodárstva". Porovnaj s iným poskytovateľom, pozrite si naše demá.

On-line rezervácie pre webovú stránku Nocľah s raňajkami

Prečo si vybrať Instant World Booking pre rezervačný engine vášho webu?

Jednoducho, Instant World Booking ponúka viac prispôsobenie vašich webových stránok, flexibilitu s vkladmi a platbami zákazníkov a jednoduchšie nastavenie. A dôležité je, že môžeme poskytnúť lacnejšie riešenie ako konkurenčný poskytovateľ. Garantujeme to. Dokonca ju nainštalujeme pre vás, ak nemáte webovú podporu.

Rezervačné motory

IWBmob je nová technológia na výmenu hier

Náš nový dizajn, nazvaný IWBmob, je citlivý dizajn, ktorý ponúka používateľom mobilných zariadení najlepšiu možnú skúsenosť. Tento nový dizajn ponúka svojim zákazníkom veľké výhody. Pre používateľov nášho nového rezervačného systému, skúsenosti prekonávajú takmer všetky moderné rezervácie.

  • Špičková mobilná estetika
  • Ultra-citlivé rozhranie
  • Zjednodušená používateľská skúsenosť

Získajte viac informácií o programe IWBmob

Ako zvyšuje IWBmob rezervácie?

Viac ako 50% komerčne dostupných rezervačných motorov nefunguje dôsledne vo všetkých typoch zariadení. IWBmob robí. Ponúkame prvý dizajn pre mobilné zariadenia, čo znamená, že rezervačný systém bude pružne reagovať na všetky typy počítačov a zariadení s dôrazom na mobilných používateľov. Koniec koncov, viac ako 25% celosvetových cestovných rezervácií sa uskutočňuje v mobilných zariadeniach. Mobilné rezervácie sa v mnohých krajinách každoročne zvyšujú o 20% alebo viac. S programom IWBmob máte dôveru, že maximalizujete rezervácie od všetkých používateľov.

Ešte ste sa zaregistrovali?
Začať

Ako váš rezervačný engine funguje

IWB Booking Engine sa môže zobraziť na vašom webe jedným z dvoch spôsobov (alebo oboch). Každá metóda je zavedená len s jedným riadkom kódu. Máte plnú kontrolu nad umiestnením a vzhľadom vašej rezervácie. Vďaka službe IWBmob bude váš rezervačný systém perfektne zobrazovať na ľubovoľnom zariadení alebo veľkosti obrazovky. Budete mať úplnú dôveru, že vaši zákazníci môžu s vami rýchlo zarezervovať, skôr než sa presuniete na vyhľadávanie inde.

1. Tlačidlo jednoduchého rezervácie
2. Widget rezervácie

Pozrite si naše Demo rezervácie

Niekedy obrázok stojí za tisíc slov. Každé demo predstavuje domovskú stránku hotela B & B. Tieto ukážky zobrazujú silu skutočne integrovaného rezervačného nástroja na vašich webových stránkach.

Demo # 1
Demo # 2

Napájací hrot:  Vyberte si jeden z našich inovatívnych návrhov webových stránok pre vašu vlastnú webovú stránku alebo nás kontaktujte na webových stránkach.

"Najlepšia ekonomická záruka"

Len Instant World Booking ponúka záruku "najlepšieho hospodárstva". To znamená, že si vždy môžete byť istí, že dostanete najlepšiu hodnotu z Vášho rezervačného engine. Naše ceny sú už v priemysle nízke. Ak však v súčasnosti používate alebo uvažujete o inej službe pre váš rezervačný engine, dajte nám vedieť. Garantujeme, že poskytneme rovnakú službu (a zvyčajne lepšiu) za nižšiu cenu. Ak nemôžeme zodpovedať konkurenčnej ponuke, bezplatne vám poskytneme náš rezervačný engine. Prečo dnes nezvýšite ziskové rozpätie?

Stanovenie ceny

Flexibilné cenové možnosti pre každý rozpočet a úroveň služieb

Instant World Booking sa špecializuje na vývoj riešení vlastných rezervačných motorov pre našich partnerov. Uznávame, že naše potreby, rozpočty a sofistikovanosť našich partnerov B & B sa veľmi líšia. Môžeme poskytnúť ceny prispôsobené vašim potrebám.

Čo potrebuješ vedieť

Personalizovaná integrácia s vašimi webovými stránkami

Váš rezervačný systém je plne prispôsobiteľný a prispôsobený vašim webovým stránkam. Dokonca aj náklady sú prispôsobené mnohými flexibilnými možnosťami až po nulové náklady. Poskytujeme bezplatnú pomoc pri inštalácii a inštalácii.

Okamžité rezervácie

Hostia si môžu okamžite vyzdvihnúť vaše webové stránky, maximalizovať priame rezervácie a ziskovosť vašich webových stránok. Webové stránky bez možnosti rezervácie online môžu stratiť až 85% návštevníkov. Títo stratení zákazníci sa rýchlo presunú do vyhľadávania ubytovania inde.

Spravovanie kalendára zahrnuté

S našim jednoduchým a intuitívnym rozhraním spravujte svoje ceny, dostupnosť kalendára, minimálne pobyty, propagačné zľavy, sezónne sadzby atď.

Plná ochrana pre "Žiadne zobrazenia" (neprijatie) a zrušenie

Nie je k dispozícii od iných poskytovateľov, táto funkcia zvyšuje bezpečnosť vašich rezervácií pomocou zaručených zálohových platieb. Nikdy sa nestarajte o neskoré zrušenia alebo hostí, ktorí sa nezobrazia. Táto funkcia zaručuje, že za tieto zrušené rezervácie budete stále platiť.

Zhromažďovať akúkoľvek čiastku vkladu

Len Instant World Booking vám umožňuje vybrať akúkoľvek sumu vkladu, ktorú chcete zbierať od svojich zákazníkov až do výšky 100%. Vyššie vklady zvyšujú bezpečnosť Vašich rezervácií. A kreditné karty sú overené pre každú rezerváciu. Porovnaj s ostatnými poskytovateľmi, ktorí obmedzujú vklady na 10%.

Pohodlné spôsoby platby

Ak si po potvrdení zvolíte okamžité inkaso vkladov, chcete dostať svoje prostriedky pohodlne. Ponúkame viaceré spôsoby platby, ktoré vám uľahčia prijímanie finančných prostriedkov v prakticky ľubovoľnom regióne sveta.

Viacjazyčná a viacnásobná mena

Ak chcete získať viac rezervácií, musíte sa zamerať na veľkú a rôznorodú zákaznícku základňu. Váš rezervačný systém obsahuje viacjazyčnú a viacnásobnú menu. To umožňuje zákazníkom vidieť ceny a platby vo vlastnej mene a potvrdiť ich rezerváciu vo svojom vlastnom jazyku. Tým sa zvyšuje dôvera a znižuje sa možnosť zámeny nad nákladmi.

Získajte tlačidlo "Rezervovať teraz" na Facebooku

Facebook je veľmi dôležitý pre nocľah s raňajkami a hotely. S viac ako 2 miliardami aktívnych mesačných používateľov a ročne o 15-20%, malo by to byť dôležité aj pre vás. Získajte tlačidlo "rezervovať teraz" na Facebooku a prepojte ho so svojím rezervačným systémom IWB. Ak potrebujete pomoc, môžeme ju dokonca nainštalovať.

Majte svoje obľúbené tretie strany a softvér

Na rozdiel od niektorých poskytovateľov, Instant World Booking nevyžaduje, aby ste používali naše systémy recepcie, správcu kanála alebo iné služby správy nehnuteľností. Chceme len zvýšiť zisk a ušetriť peniaze pomocou nášho rezervačného nástroja. Instant World Booking funguje veľmi dobre s inými systémami. Môžete stále používať všetky svoje obľúbené služby a poskytovateľov.

Žiadna povinnosť

Pre všetky naše možnosti rezervácie nie sú žiadne náklady na nastavenie, žiadne platby a žiadny záväzok. Použite ho, keď chcete.

Získajte viac informácií o ďalších službách pre hotely v B & B.

Ďalšie služby

Už viac ako desať rokov Instant World Booking pomáha penziónom a hotelom, rovnako ako vy, zvyšovaním ziskového rozpätia a úsporou peňazí pomocou špičkového rezervačného nástroja na svojich internetových stránkach. Vytiahli sme z nášho archívu niekoľko článkov. Publikované v roku 2007 tieto články slúžia ako dôkaz našej dlhovekosti a odhodlanosti slúžiť našim klientom v oblasti rezervácií:

Archívne články 1 - Jednoduché on-line rezervácie z webovej stránky nocľahu s raňajkami - vyzdvihnite až 100% platbu pri rezervácii
Archívne články 2 - Ako sa nikdy nestaráte o no-show (keď sa hostia nezobrazia na posteli a raňajkách) a zrušeniach
Archívne články 3 - Prijmite kreditné karty priamo z webovej stránky postelí a raňajok