Bed Breakfast Traveler.com
Používateľské meno / e-mailová adresa

heslo
zabudol si heslo?
Nie je člen?  Zaregistrujte sa tu
Nocľahy s raňajkami?  Prihláste sa zdarma
Pridružené programy Odkaz na Bed Breakfast Traveler rezervačný motor
 

Partnerský program

 
Úvodná stránka

Pracujte s nami

Odošlite Bed & Breakfast

Rezervačný motor

Správca kanálov

Partnerský program

Odkaz na nás

Staňte sa pridruženouStaňte sa pridruženou

Aké sú výhody spájania affiliate program s Bed Breakfast Traveler

Sčítané a podčiarknuté, získate najvyššie provízie sú k dispozícii z prevádzky vaše webové stránky generuje. Speňažiť svoju prevádzku tým, že ponúka návštevníkom vašich webových stránok vysoko kvalitné ubytovanie rezervovať službu. Naše affiliate programy sú jednoduchšie pracovať s (sprevádzkovanie v čase kratšie ako 10 minút, podľa nižšie uvedených pokynov). A naše affiliate programy možno prispôsobiť, aby vaše webové stránky, a na splnenie vašich konkrétnych cieľov a potrieb.

Najvyššia miera provízie v odbore, sú k dispozícii pre partnerský program.
Zadarmo pripojiť.
Naše seemless technickej integrácie je rýchlo a ľahko implementovať. Môžeme dokonca ho nainštalovať pre vás podľa vašich požiadaviek.
Pre najjednoduchším prevedenie (sprevádzkovanie v priebehu niekoľkých minút) ponúkame neobmedzený výber vlastných odkazov a bannery pre vaše webové stránky.  Partnerský program Odkazy
Zarábať provízie až 30 dní. Naše cookies bude sledovať návštevy a výhrady dokonca 30 dní po prvej návšteve.
Správy budú sledovať svoje príjmy a poviem vám presne, koľko výhrady boli vyrobené z vašich návštevníkov webových stránok.
Naša globálna značka je rešpektovaná a kvalitné služby. To zodpovedá bezproblémová výhrady a provízie pre vaše webové stránky.
Naša rozhranie je viacjazyčné a viac mien. To znamená, že budete zarábať vyššie provízie tým, že priťahuje návštevníkov z rozmanitejšie celosvetovému publiku.

Partnerský program s Instant World Booking môže byť implementovaný na svojich webových stránkach za menej ako 10 minút. Avšak, máme niekoľko možností, ktoré môžu splniť najnáročnejšie potreby našich partnerov. Napríklad, ak chcete kompletne ovládať skúsenosti užívateľa, možno budete chcieť white label program. Biela vlajočka Program vám umožní hosťovať vlastné rezervačné služby, vrátane tisícov jednotlivých ubytovacie zariadenia, ktoré môžu byť vyhradené priamo na svojich webových stránkach. Naše efektívne riešenie XML vám umožní rýchlo realizovať white label programu (pozri Metóda 5 nižšie).

vybrať, ktorý spôsob je pre vás najlepšie, pozri nižšie uvedené možnosti.


metóda 1  -  Partnerský program Odkazy a bannery, najjednoduchší spôsob, ako sa stal partnerom

Široká škála textových odkazov, tlačidiel a bannerov sú k dispozícii, aby posilnili svoje stránky, zvýšiť mieru konverzie a zvýšiť svoje príjmy. Zarobte 25% províziu od dnešného dňa. Ide o najvyššiu komisie k dispozícii za ubytovanie partnerský program s automatickým nastavením frekvencie.

Bed Breakfast Traveler ponúka najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako začať s affiliate program. Neexistujú žiadne znamenia-ups, a nie čakať na zástupcu z inej krajiny, aby vás kontaktovať. Nastavíte sami, a vytváranie váš partnerský odkazy môže trvať menej ako 10 minút. Všetko, čo potrebujete, je e-mailová adresa, takže môžeme sledovať svoje výhrady a výnosy, a posielať správy na vás.

Vytvorte si svoj affiliate odkazy práve teraz. Ísť do Partnerský program Odkazy


metóda 2  -  Pre Bed and Breakfast webových stránok

Ak vlastníte alebo spravovať posteľ & raňajky, partnerský program by mohlo znamenať inštalácii nového rezervačného systému na svojich webových stránkach. Zarábate z vkladov zhromaždených podľa vášho rezervačného systému.  Bed Breakfast Traveler ponúka najnižšie náklady pre rezervačného systému na svojich webových stránkach bed and breakfast.

Ak budete potrebovať nový internetový rezervačný systém, alebo len chcú naučiť, ako ušetriť peniaze a zvýšiť zisky s novým on-line rezervačný systém, choďte na Rezervačný engine pre vaše webové stránky B & B

Samozrejme, ak máte vlastné ubytovanie s raňajkami, a chcú získať väčšie príjmy tým, že umožňuje svojim návštevníkom, aby si iné miesta vo vašom regióne, krajina, alebo po celom svete, pozrite sa na jednu z našich ďalších metód partnerského programu.


metóda 3  -  Quick Search Bar

Quick Search Bar je vhodný prakticky pre akékoľvek webové stránky, a tiež môžu byť realizované v priebehu niekoľkých minút. Tento partnerský program je k dispozícii malý kúsok kódu HTML, ktorý možno vložiť na svojej domovskej stránke, alebo dokonca všetky stránky na vašich webových stránkach. Kód zobrazuje atraktívne vyhľadávací panel, ktorý perfektne ladí s vašej webovej stránky. Je to viacjazyčný personál a umožňuje prakticky všetkých návštevníkov svoje webové stránky rezervovať ubytovanie prostredníctvom našich dôveryhodných rozhrania. Dokonca sme sledovať kliknutia vašich návštevníkov s našou cukroví technológie, ktoré vám umožnia získať províziu aj v prípade, že návštevník sa vráti až 30 dní neskôr vykonať rezerváciu.

Začnite ešte dnes a získajte 25% províziu. Ide o najvyššie provízie sadzba pre akýkoľvek partnerský program s nastavením len 10 minút.

metóda 3     "Quick Search Bar"    pokyny na inštaláciu


Pre ukážku kliknite sem
Nastaviť svoj partnerský program počas niekoľkých minút. Všetko, čo potrebujete, je práve tu.

S Quick Search Bar, návštevníci na vašich webových stránkach môže rýchlo vyhľadávať B & B je priamo z domovskej stránky alebo ľubovoľnej stránky na svojich webových stránkach. Používateľ je prezentovaná s atraktívne a elegantné vyhľadávacieho poľa, ktoré im umožní nájsť a knihy cestovanie kdekoľvek na svete. Môžu si vybrať svoj rodný jazyk priamo z domovskej stránky. Môžete si vybrať počiatočné predvolený jazyk, ktorý sa bude zobrazovať, maximalizáciu integráciu s vašej webovej stránky.

Pri použití tejto metódy, môžete si vybrať miesto na svoju webovú stránku, kde chcete vložiť vyhľadávací panel. Musíte byť pripravení aktualizovať HTML kód stránky.

Krok 1:  Zvoliť farbu pozadia v mieste, kde bude vložený hľadanie bar.Krok 2:  Vyberte predvolený jazyk vyhľadávacieho poľa.Krok 3:  Zadajte e-mailovú adresu, ktorú budete používať na sledovanie váš partnerský provízie.Krok 4:  Skopírujte a vložte nasledujúci kód HTML do svojej webovej stránky. Skopírujte celý kód a uistite sa, že je vložený presne tam, kde chcete zobrazovať vyhľadávacie bar. Dávajte pozor, aby ste kód zmeniť, ak neviete presne, čo robíte, pretože to môže ovplyvniť prevádzku vášho partnerského programu.

<!-- START OF AFFILIATE PROGRAM CODE -->
<div align="center" style="width:168px; height:270px; margin:0px;">
<iframe frameborder="0" scrolling="no" src="https://www.instantworldbooking.com/reserve/search_availability_dist.php?&amp;bg_color=%23C0C0C0&amp;l=en" style="height:250px; width:166px;"></iframe><br clear="left">
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Reserve Hotels, Hostels, and Bed &amp; Breakfasts - All inclusive posteľ & raňajky a špeciality - Bed Breakfast Traveler" style="font-family:'Arial Narrow','Tahoma'; font-size:8pt; color:#000000; text-decoration:none; vertical-align:top;">Instant World Booking</a> &nbsp; <a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com/cheapest-bed-and-breakfasts.php" target="_blank" title="Cheap Hotels, Hostels, and Bed &amp; Breakfasts" style="vertical-align:top;"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/iwb_icon_tiny3.png" alt="" border="0" title="Reserve hotels"></a></div>
<!-- END OF AFFILIATE PROGRAM CODE -->Krok 5:  (len voliteľná, pre pokročilých používateľov)  Ak viete, ako napísať svoj vlastný HTML kód, môžete prispôsobiť svoje vyhľadávací formulár prakticky ľubovoľného formátu, ktoré chcete. Ak sa rozhodnete napísať svoj vlastný formu, preskočte krok 4, a začať so základným HTML nižšie.


metóda 4  -  White Label Search Bar

Jedná sa o white label verzii Quick Search Bar (pozri metódu 3). Tento white label affiliate program obsahuje malý kúsok kódu HTML, ktorý možno vložiť na svojej domovskej stránke a ľubovoľnú stránku na svojich webových stránkach. Kód zobrazuje atraktívne vyhľadávací panel, ktorý perfektne ladí s vašej webovej stránky. Má všetky výhody metódu 3. Avšak, to zahŕňa ďalšiu výhodu v podobe bieleho formátovanie štítku. To znamená, že vaša webová stránka grafiky a formát sú zachované na všetkých rezervačných stránkach. Rovnako ako metóde 3, to je viacjazyčný, a umožňuje prakticky všetkých návštevníkov svoje webové stránky rezervovať ubytovanie prostredníctvom našich dôveryhodných rozhrania. Dokonca sme sledovať kliknutia vašich návštevníkov s našou cukroví technológie, ktoré vám umožnia získať províziu aj v prípade, že návštevník sa vráti až 30 dní neskôr vykonať rezerváciu.

Začnite ešte dnes a získajte 25% províziu.  Ak chcete začať, kontaktujte nás zriadiť partnerský účet.  Kontaktuj nás

metóda 4     "White Label Search Bar"    pokyny na inštaláciu


Pre ukážku kliknite sem
Nastaviť svoj partnerský program počas niekoľkých minút. Všetko, čo potrebujete, je práve tu.

S týmto biely štítok affiliate program, značky na vašich webových stránkach je zachovaná v celom procese rezervácie.  S Quick Search Bar, návštevníci na vašich webových stránkach môže rýchlo vyhľadávať B & B je priamo z domovskej stránky alebo ľubovoľnej stránky na svojich webových stránkach. Používateľ je prezentovaná s atraktívne a elegantné vyhľadávacieho poľa, ktoré im umožní nájsť a knihy cestovanie kdekoľvek na svete. Môžu si vybrať svoj rodný jazyk priamo z domovskej stránky. Môžete si vybrať počiatočné predvolený jazyk, ktorý sa bude zobrazovať, maximalizáciu integráciu s vašej webovej stránky.

Pri použití tejto metódy, môžete si vybrať miesto na svoju webovú stránku, kde chcete vložiť vyhľadávací panel. Musíte byť pripravení aktualizovať HTML kód stránky.

Krok 1:  Zvoliť farbu pozadia v mieste, kde bude vložený hľadanie bar.Krok 2:  Vyberte predvolený jazyk vyhľadávacieho poľa.Krok 3:  Zadajte váš partnerský ID. Je nutné najprv nás kontaktovať a získať váš partnerský ID.Krok 4:  Skopírujte a vložte nasledujúci kód HTML do svojej webovej stránky. Skopírujte celý kód a uistite sa, že je vložený presne tam, kde chcete zobrazovať vyhľadávacie bar. Dávajte pozor, aby ste kód zmeniť, ak neviete presne, čo robíte, pretože to môže ovplyvniť prevádzku vášho partnerského programu.

<!-- START OF AFFILIATE PROGRAM CODE -->
<div align="center" style="width:168px; height:270px; margin:0px;">
<iframe frameborder="0" scrolling="no" src="https://www.instantworldbooking.com/reserve/search_availability_dist_white.php?af=myhotel2.com&amp;bg_color=%23C0C0C0&amp;l=en" style="height:250px; width:166px;"></iframe><br clear="left">
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotel reservations - All inclusive posteľ & raňajky a špeciality - Bed Breakfast Traveler" style="font-family:'Arial Narrow','Tahoma'; font-size:8pt; color:#000000; text-decoration:none; vertical-align:top;">Instant World Booking</a> &nbsp; <a href="https://www.instantworldbooking.com/popular-hotels.php" target="_blank" title="Cheap hostels" style="vertical-align:top;"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/iwb_icon_tiny3.png" alt="" border="0" title="Hotel reservations"></a></div>
<!-- END OF AFFILIATE PROGRAM CODE -->Krok 5:  (len voliteľná, pre pokročilých používateľov)  Ak viete, ako napísať svoj vlastný HTML kód, môžete prispôsobiť svoje vyhľadávací formulár prakticky ľubovoľného formátu, ktoré chcete. Ak sa rozhodnete napísať svoj vlastný formu, preskočte krok 4, a začať so základným HTML nižšie.


metóda 5  -  White Label Partnerský program s neobmedzeným Personalizácia

Pre úplnú kontrolu nad skúsenosti vašich používateľov, vyberte si plnú bielu riešenie štítku. Biela vlajočka partnerský program vám umožní zahrnúť prakticky všetky informácie o tisícoch na lôžko a raňajky priamo na svojich webových stránkach. Importu týchto informácií s účinnými zdrojov vo formáte XML. Aj ty ovládaš ako používatelia prechádzať a hľadať svoje webové stránky, a nakoniec zvoliť B & B je rezervovať. Rezervácie sú potom potvrdí pomocou zabezpečeného rozhrania, prispôsobené tak, aby zodpovedala svoje webové stránky.

Ak chcete začať, kontaktujte nás zriadiť partnerský účet.  Kontaktuj nás

Kto môže použiť white label affiliate program alebo rezervačný systém?
Každý, kto s webovými stránkami a schopnosť pracovať s XML súbory, môžu implementovať white label affiliate program na svojich internetových stránkach. Biely riešenie Štítok môže výrazne zvýšiť ziskovosť svojich webových stránkach.

Hosting adresár posteľ a raňajky.  Ak ste hostiteľom adresár posteľ a raňajky alebo spravovať združenia ubytovacie zariadenia, náš rezervačný systém môže byť implementovaný na poskytovať online rezervácie schopnosti pre svoje webové stránky. To je dôležitá schopnosť, ktorá môže výrazne zvýšiť ziskovosť vášho internetového prítomnosť. To môže tiež zvýšiť hodnotu vašich partnerstva bed and breakfast.
Webové stránky cestovné služby  Ak máte webové stránky, cestovanie alebo akejkoľvek webovej stránky s miestnymi alebo regionálnej dopravy, adresár bed & raňajky môžu doplniť existujúce ponuku. Ponúkať viac služieb pre svojich návštevníkov tým, že zahŕňa posteľ & raňajky rezervácie schopnosti na svojich webových stránkach.
Bed and breakfast reťaze.  Ak sa vám podarí reťazca Bed & Raňajky alebo B & B združenia, môžete hosťovať rezervácie na všetky vaše vlastnosti na svojich webových stránkach. Tým sa výrazne zvýši účinnosť a hodnotu vášho spoluprácu s každým B & B.
Bed and breakfast Assocations.  Ak ste asociácie bed and breakfast, ponúka on-line rezervácie každý z postele a raňajky priamo na svojich webových stránkach. Okrem toho ponúkajú každému Bed and Breakfast schopnosť prijímať okamžitej rezervácie z vlastných internetových stránkach. Rozsah služieb, ktoré ponúkame, vrátane marketingu, platby, a rezervačné systémy, môže každá zvýšiť zisky z vašich bed and breakfast členov. Tým, že ponúka tieto služby pri extrémne nízkych nákladoch na svojej posteli a raňajky, hodnota združenia členstvo ide hore. Maximalizovať plného potenciálu webové stránky vašej asociácie zahrnutím white label affiliate program na svojich webových stránkach.

Pre pokročilých používateľov, realizácia white label affiliate program s využitím technológie XML je pomerne rýchla a jednoduchá. Môžeme radiť a pomáhať vám všetky vykonávacích opatrení. Po dokončení budete mať úplnú kontrolu a prístup k vyhľadávaniu a rezervácie zo svojich vlastností na svojich webových stránkach. Alebo prístup k našej súpis tisícov nehnuteľností pre priame zaradenie na svojich webových stránkach.

Pozrite sa, ako náš white label affiliate program môže vyzerať na svojich webových stránkach.  Pozri Partnerský program demo

V spolupráci s naším white label affiliate program vyžaduje užívateľský účet, takže nás kontaktovať ešte dnes, aby ste mohli začať.  Kontaktuj nás

Ďalšie informácie o našich implementácií XML.  Nájdete v Príručke API XML

BedBreakfastTraveler odkazy:    Bed Breakfast Traveler Úvodná stránka  |   podpora  |   Navrhnite nocľah  |   Hľadať B & Bs  |   Recenzie B & B  |   Napísať recenziu  |   Prihlásenie hosťa  |   odoberať novinky  |   odhlásiť   |  Pridajte sa k nám na facebooku   |  sledujte nás na Twitteri   |  Sledujte nás na YouTube   |  Sledujte nás na Instagrame
Využívanie našich služieb:    Podmienky a právne informácie  |   Bezpečnosť a ochrana osobných údajov  |   Ako to funguje  |   Odošlite Nocľah S Raňajkami  |   Pracujte s nami  |   Rezervačný motor   |   Správa kanálov   |   Pridružené programy   |   Odkaz na nás   |   Softvér na správu nehnuteľností   |   Zdroje XML
Instant World Booking globálnej:    International Lacné hotely  |   International Lacné hostely  |