BedBreakfastTraveler.com - Wideo to król. Zdobądź profesjonalnie wyprodukowany film do wykorzystania na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Zwiększaj ekspozycję dramatycznie dzięki filmowi dostosowanemu do nocleg i śniadanie oraz hotele

Nie ma wątpliwości, że marketing wideo jest niezwykle ważny dla Twojego bed & breakfast lub hotelu. Ale dlaczego? Wideo może zwiększyć rezerwacje na Twojej stronie i stronach rezerwacji o 80%. Zwiększa także zaangażowanie klientów, zwiększając do 50% wzrost przychodów. Filmy społecznościowe generują 1200% więcej udziałów niż łączone teksty i obrazy.

Filmy wideo do hoteli ze śniadaniem

Dzięki takim statystykom nie można ignorować filmów wideo dla Twojej firmy.

Pobierz film promocyjny na swoje łóżko i śniadanie lub hotel już dziś. Instant World Booking oferuje teraz tę wyjątkową i niedrogą usługę. Dostajesz produkowany na zamówienie film z nowoczesnymi funkcjami, które możesz wykorzystać do własnych działań marketingowych. Zaprezentuj swoje najlepsze usługi i udogodnienia dla potencjalnych klientów. Użyj go na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych lub w dowolnym miejscu, w którym chcesz promować swoje zakwaterowanie. Bez filmu marketingowego po prostu nie można skutecznie konkurować w dzisiejszych mediach społecznościowych lub odpowiednio dotrzeć do niezwykle ważnej populacji millenialnych klientów. Zobacz nasze dema poniżej. Zdziwisz się, jak przystępne będzie twoje spersonalizowane wideo. Po prostu skontaktuj się z nami.

Rozpocznij z własnym filmem?
Skontaktuj się z nami

  • Umieszczenie filmu na stronie docelowej może zwiększyć współczynnik konwersji o 80%
  • Firmy korzystające z wideo cieszą się o 41% większym ruchem sieciowym niż użytkownicy, którzy nie korzystają z wyszukiwarki
  • Sam Facebook generuje 8 miliardów wyświetleń filmów dziennie.
  • Posty na Facebooku mają o 135% większy zasięg organiczny niż posty ze zdjęciami
  • Po obejrzeniu filmu 64% użytkowników częściej kupuje online
  • Widzowie zatrzymują 95% wiadomości, którą oglądają w filmie, w porównaniu z 10% podczas czytania
  • Wideo w e-mailu prowadzi do wzrostu współczynników klikalności o 200-300%

Źródło: Forbes.com

Pobierz film promocyjny dla swojego pensjonatu lub hotelu już dziś

Wybierz motyw wideo, aby uzyskać najlepszą prezentację unikalnego miejsca zakwaterowania, udogodnień i lokalizacji. Twój film może zwykle trwać od 2 do 5 minut (Wskazówka: najkrótsze filmy z około 2 minut zyskują najwięcej zaangażowania). Ostateczny film wideo znajduje się na stronach profilu nieruchomości w naszej rozległej sieci witryn turystycznych. W przypadku większości usług ta liczba obejmuje ponad 300 pojedynczych stron z Twoim materiałem wideo i profilem. Jest również stale dostępny na naszym kanale YouTube. Będziemy promować Twój film na wszystkich naszych kanałach społecznościowych. Na koniec otrzymasz także kopię swojego filmu do użytku prywatnego i komercyjnego.

Sprawdź nasze demo filmów marketingowych

Czasami obraz wart jest tysiąca słów. Każde demo reprezentuje przykładowy film promocyjny. Te dema pokazują moc niestandardowego wideo wyprodukowanego specjalnie dla twojego bed & breakfast lub hotelu.

Demonstracja nr 1
Demo nr 2
Prezentacja nr 3
Demo nr 4
Prezentacja nr 5
Demo nr 6
Demo nr 7
Demo nr 8

Filmy Airbnb i Boutique-style

Są to przykładowe filmy promocyjne dla Airbnb, apartamentów i butikowych pokoi.

Demo nr 9
Demo nr 10

Filmy w stylu hostelu

Są to przykładowe filmy promocyjne dla hosteli i zakwaterowania w stylu hostelu.

Demo nr 11
Wersja demonstracyjna nr 12
Demonstracja nr 13
Demonstracja nr 14
Demo nr 15
Kanał Youtube

Aby zobaczyć więcej dem i filmów przez Instant World Booking, sprawdź nasz kanał na YouTubie.

Rozpocznij z własnym filmem?
Skontaktuj się z nami

Nasza usługa marketingu w mediach społecznościowych dla hoteli typu B & B stanowi doskonałe uzupełnienie naszej usługi produkcji wideo. Dowiedz się więcej o naszych innych usługach.

Więcej usług