BedBreakfastTraveler.com - Zyskaj więcej rezerwacji i zwiększ zyski dzięki specjalnie zaprojektowanemu silnikowi rezerwacji nocleg i śniadanie oraz hotele

Gdybyś mógł zwiększyć bezpośrednie rezerwacje (rezerwacje z własnej strony internetowej, strony na Facebooku lub innych mediów społecznościowych) do poziomu, który zmniejszy koszty zewnętrznych witryn rezerwacyjnych i agencji o 35% -70%, czy byłbyś zainteresowany? Ale, jak możesz to osiągnąć?

IWBmob bed & breakfast booking engine

IWBmob ma odpowiedź

Wprowadziliśmy IWBmob, technologię rezerwacji zaprojektowaną w celu poprawy komfortu użytkowania dla użytkowników wszystkich urządzeń. Gwarantuje to, że praktycznie wszyscy odwiedzający twoją stronę internetową lub media społecznościowe mogą szybko i łatwo zarezerwować Twój B & B lub hotel. Kiedy ostatnio testowałeś swój silnik rezerwacji lub stronę internetową, aby upewnić się, że działa na wszystkich tych urządzeniach: iPhone, telefon z Androidem, iPad, tablet, laptop i wiele ekranów komputerowych o rozmiarze od 1024 do 2736 pikseli i więcej?

  • Ilu potencjalnych klientów i rezerwacje tracisz dla każdego nieobsługiwanego urządzenia?
  • Jaka jest marża zysku z powodu utraty bezpośrednich rezerwacji, podczas gdy Ty wypełniasz swoje łóżka internetowymi biurami podróży?
  • Czy korzystasz z witryn rezerwacyjnych ze stawkami prowizyjnymi w zakresie 12% -30% lub korzystasz z witryn z prowizją w wysokości 8% lub mniej?

Przed erą mobilną żadne z tych pytań nie miało większego znaczenia. Ale teraz najważniejsze jest rozważenie mobilnego, responsywnego projektowania stron internetowych w wybranych witrynach internetowych i dostawcach wyszukiwarek.

Czy Twój aktualny silnik rezerwacji jest zbudowany z responsywnego projektowania stron mobilnych? Ponad 50% dostępnych komercyjnie silników rezerwacyjnych nie działa konsekwentnie na wszystkich typach urządzeń. IWBmob ma. Oferujemy projekt mobilny, co oznacza, że ​​Twój system rezerwacji zareaguje elastycznie na wszystkie typy komputerów i urządzeń, z naciskiem na użytkowników mobilnych. W końcu ponad 25% rezerwacji podróży na całym świecie odbywa się na urządzeniach mobilnych. W wielu krajach liczba rezerwacji mobilnych rośnie co roku o 20% lub więcej. Dzięki IWBmob masz pewność, że maksymalizujesz rezerwacje od wszystkich użytkowników.

IWBmob oferuje tę pewność, ale nie tylko z bezbłędną wydajnością na wszystkich urządzeniach. Zapewnia także istotne korzyści dla klientów, w szczególności użytkowników urządzeń mobilnych, zapewniając najlepszą możliwą jakość. Przestrzegamy zasad, które usprawniają i usprawniają proces rezerwacji. Dla użytkowników naszego nowego systemu rezerwacji, doświadczenie przewyższa prawie każdą nowoczesną stronę rezerwacji.

  • Wiodąca estetyka mobilna
  • Niezwykle responsywny interfejs
  • Usprawniony interfejs użytkownika

Jeszcze nie zarejestrowany?
Zaczynać

Czy Twój system rezerwacji hotelowej zakłóca twój bezpośredni wzrost rezerwacji?

Skąd wiesz? Być może twój obecny system rezerwacji jest jednym z bardziej wyrafinowanych. Może generuje rezerwacje. Ale czy promuje te same podstawowe zasady, które zmaksymalizują zastrzeżenia? Oto pierwsze pytania, które należy zadać.

Kiedy przeciętny klient odwiedza Twoją witrynę lub system rezerwacji, czy natychmiast rozpoznaje on, w jaki sposób dokonać rezerwacji?

 System rezerwacji mobilnych na stronie Bed & Breakfast
Zagadka kokpitu samolotu

Natychmiastowe rozpoznawanie jest bardzo ważne. Mówimy o przeciętnych odwiedzających Twoją stronę, a nie o technicznych informatykach. Na przykład, jeśli patrzą na Twój interfejs rezerwacji na swoim telefonie (mały ekran) i muszą się zatrzymać, aby dowiedzieć się, co dalej robić, system rezerwacji już nie działa. Nazywa się to zagadką kokpitu samolotu. Dostawca systemu rezerwacji mógł wykonać doskonałą pracę polegającą na stworzeniu wyrafinowanego narzędzia, ale twoi klienci nie chcą wyrafinowania. Myślą o swoich wakacjach lub podróży. Potrzebują tylko prostoty i bezpieczeństwa. Jeśli patrzą na twój interfejs jak na desce rozdzielczej kokpitu samolotu, to szybko przejdą do innych stron, by zarezerwować. Tracisz klienta i rezerwację.

Kiedy potencjalni klienci odwiedzają Twoją witrynę lub system rezerwacji, czy napotykają na przeciążenie informacji?

Responsywne mobilne silniki rezerwacji dla pensjonatów
Zagadnienie przeciążenia informacji

Odwiedzający Twoją witrynę muszą szybko poruszać się po procesie rezerwacji, aby potwierdzić rezerwację. Kiedy w wyszukiwarkach prezentowanych jest wiele kalendarzy na stronie, kolorowe opisy opcji i wiele kroków przed potwierdzeniem rezerwacji, nazywane jest to przeciążeniem informacyjnym. Prowadzi to do zamieszania i frustracji. Kalendarze powinny być widoczne na stronie tylko wtedy, gdy użytkownik je wybierze. Twój gość powinien być w stanie potwierdzić swoją rezerwację za pomocą maksymalnie 3-4 kliknięć. Średni użytkownicy nie chcą przeszukiwać długich serii opcji i przejść przez wiele kroków, aby przejść do przycisku potwierdzenia. Pamiętajcie, że to podróżujący myślą o swojej podróży, którzy po prostu chcą łatwo zarezerwować. Jeśli przechodzą przez twój interfejs, tak jakby to była aplikacja do pracy, szybko przejdą do innych stron, by zarezerwować. Tracisz klienta i rezerwację.

IWBmob rozwiązuje te problemy

Nasz system rezerwacji jest zoptymalizowany pod kątem noclegu i śniadań, pensjonatów, małych hoteli i wszelkiego rodzaju zakwaterowania. IWBmob zapewnia maksymalną marżę zysku i nie traci bezpośrednich rezerwacji.

Nasz nowy mobilny projekt jest elegancki i intuicyjny.

IWBmob zapewnia uproszczoną i prostą rezerwację dla wszystkich Twoich klientów. Dzięki obszernym badaniom i testom rozwiązaliśmy problemy przeciążenia informacji i zagadki kokpitu samolotu. Omówiliśmy wszystkie drobne szczegóły. Nawet potwierdzenia mailowe, które otrzymują goście, obejmują te same zasady projektowania, co jest ważne dla użytkowników mobilnych.

Gdy potencjalni klienci odwiedzą Twoją witrynę, pozostaną dłużej i będą mieć więcej pewności siebie przy rezerwacji.

Chcesz przekonwertować jak najwięcej nowych użytkowników witryny (konwersje = rezerwacje). IWBmob nie zniechęci Cię do systemu rezerwacji, a książka gdzie indziej. Nie możemy przecenić znaczenia, jakie to ma znaczenie. Sprawdź nasze dema, aby zobaczyć, jak IWBmob zadziała w Twojej witrynie.

Nie zapomnij o Facebooku.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z mechanizmu rezerwacji IWBmob na swojej stronie na Facebooku, tracisz darmową metodę natychmiastowego zwiększenia ekspozycji. Możemy pokazać, jak. Po prostu skontaktuj się z nami.

Obniż koszty agencji rezerwacji online (OTA) o 35% -70%.

Gdy zmaksymalizujesz bezpośrednie rezerwacje ze swojej witryny, zminimalizujesz zapotrzebowanie na internetowe agencje rezerwacji (OTA). IWBmob się tym zajmuje. Następnie, aby naprawdę zwiększyć marżę zysku, musisz zmniejszyć koszty rezerwacji zewnętrznych z internetowych biur rezerwacji. Z Bed Breakfast Traveler i nasza społeczność ponad 100 stron internetowych rezerwacji, otrzymasz najniższy koszt rezerwacji od globalnego lidera rezerwacji online B & B hotel (obecnie 8% prowizji). Jeśli nadal płacisz 12% -30% prowizji za rezerwacje, zacznij odsuwać i pozwól nam wykonać to zadanie za Ciebie.

Sprawdź nasze Demo rezerwacji rezerwacji

Czasami obraz wart jest tysiąca słów. Każde demo przedstawia stronę główną hotelu B & B. Te prezentacje ilustrują moc naprawdę zintegrowanego mechanizmu rezerwacji w Twojej witrynie.

Demonstracja nr 1
Demo nr 2

Końcówka mocy:  Wybierz jeden z naszych innowacyjnych projektów stron internetowych dla własnej strony internetowej hotelu lub skontaktuj się z nami w sprawie usług projektowania stron internetowych.

Ucz się więcej