BedBreakfastTraveler.com
Jak działają rezerwacje online w Bed Breakfast Traveler

Jak działają rezerwacje online


Bed Breakfast Traveler jest jedną z ponad 100 stron internetowych w popularnej sieci podróży Instant World Booking. Rezerwacje online są bezpieczne, szybkie i łatwe dzięki Instant World Booking. Równie ważne, zarówno bed & breakfast, jak i podróżni lubią korzystać z naszych usług. Dzieje się tak dlatego, że opracowaliśmy prosty, ale potężny zestaw narzędzi, które sprawiają, że rezerwacje podróży są proste i tanie dla wszystkich.


2 świetne sposoby na rezerwację


Oferujemy 2 świetne sposoby na dokonanie rezerwacji online. Po pierwsze, nasza metoda natychmiastowego potwierdzenia zapewnia wygodę i spokój związany z natychmiastową rezerwacją. Wystarczy wybrać nocleg i śniadanie lub zakwaterowanie w hotelu, zapłacić niewielki depozyt online, i to wszystko. Otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji. Nasze błyskawiczne rezerwacje mają reputację jednej z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych metod rezerwacji na całym świecie. Aby rozpocząć, poszukaj łóżek, które wyświetlają książkę natychmiast lub IWB.

Oferujemy również drugą doskonałą metodę dokonywania rezerwacji. To jest nasza rezerwacja metod rezerwacji. Rezerwacje metod rezerwacji są unikalną ofertą Instant World Booking, ponieważ większość usług rezerwacyjnych ma ograniczenie oferowania tylko jednej metody rezerwacji. Chociaż proces potwierdzania żądania online może być szybki, nie jest tak szybki jak natychmiastowe potwierdzenie. Ponieważ niektóre pensjonaty i hotele nie prowadzą kalendarza online, który jest używany do natychmiastowego potwierdzenia, oferujemy opcję przesłania zapytania online bezpośrednio do pensjonatu. Dzięki temu możemy zaoferować setki unikalnych właściwości, których nie można oferować w innych miejscach. Masz korzyści z przeszukiwania wielu innych pensjonatów, w tym niektórych, których nie można zarezerwować w żadnej innej usłudze.

Skąd wiesz, którą metodę wybrać? Szukając na naszej stronie internetowej, szukaj najpierw nieruchomości, które wyświetlają Księgę natychmiast lub IWB. Oznacza to, że właściwość jest dostępna do natychmiastowego potwierdzenia online. Inne właściwości będą wyświetlać prośbę online, która wskazuje, że właściwość jest dostępna do przyjmowania wniosków przesłanych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wybierz właściwości, które Cię interesują, i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dokonać rezerwacji.

Nasz system oferuje wiele małych korzyści. Na przykład może zainteresować Cię łóżko i śniadanie z natychmiastowym potwierdzeniem, a ich kalendarz nie zwraca żadnej dostępności w określonych datach. W tej sytuacji nasz system zaoferuje ci możliwość złożenia wniosku online bezpośrednio na łóżko i śniadanie. Będą szczęśliwi mogąc odpowiedzieć na dostępność, jeśli ją mają i będą w stanie Ci pomóc.


Bezpieczny, szybki i łatwy


Bed Breakfast Traveler oferuje największe bezpieczeństwo rezerwacji dokonanych dzisiaj w Internecie. Nasza strona internetowa wykorzystuje protokół SSL (Secure Sockets Layer) z najwyższym dostępnym w branży kluczem szyfrowania o długości 256 bitów. Oznacza to, że poufne informacje, a także transakcje kartą kredytową lub debetową, są na najwyższym poziomie prywatności i bezpieczeństwa na całym świecie. Ale bezpieczeństwo oznacza także niezawodność. Tysiące łóżek noclegowych polega na Instant World Booking za ich przetwarzanie rezerwacji online. Wiedzą, że jesteśmy liderem w technologii podróży online, która zapewnia usługi, których nie mogą uzyskać od innych dostawców. Usługi te obejmują nie tylko rezerwacje online, ale również marketing i płatności. Wiele łóżek i śniadań korzysta z naszego mechanizmu rezerwacji i kolekcji płatności do zasilania własnych stron internetowych.


Prędkość jest ważnym czynnikiem przy planowaniu podróży. Musisz szybko i niezawodnie wyszukiwać, a następnie zarezerwować żądane daty za pomocą natychmiastowego potwierdzenia. Instant World Booking oferuje wszystko to i więcej. Prostota jest również ważna dla naszych podróżnych. Uzyskanie potrzebnych informacji powinno być łatwe, a zakończenie rezerwacji powinno być jeszcze łatwiejsze. Jeśli chodzi o wyszukiwanie podróży online, oferujemy różne sposoby wyszukiwania pożądanego zakwaterowania bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Po znalezieniu interesujących Cię lokalizacji zapewniamy przetłumaczone informacje o każdej nieruchomości w kilkunastu językach. Wiele zdjęć jest dostępnych, aby pokazać dokładnie, jaka jest każda właściwość (oferujemy każdej z naszych właściwości możliwość przesłania nieograniczonej ilości zdjęć). Dostępne są również opinie na temat podróży, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Kiedy jesteś gotowy na rezerwację, nie jest wymagana żadna skomplikowana rejestracja. Nie potrzebujesz nawet identyfikatora członka. Kiedy potwierdzasz rezerwację, poprosimy Cię o kilka szczegółów dotyczących rezerwacji. Możesz również wpisać swój adres e-mail. Jeśli wcześniej nie masz identyfikatora użytkownika, Twój adres e-mail stanie się Twoim nowym identyfikatorem użytkownika, dzięki czemu możesz wrócić do przeglądania szczegółów swojej rezerwacji.


Aby zapoznać się z niektórymi witrynami o regionalnym lub niepowtarzalnym smaku, spróbuj www.europebandb.com , www.argentinainstantbooking.com , www.instantbackpackers.com , lub www.hosteltraveler.com .

BedBreakfastTraveler Spinki do mankietów:    Bed Breakfast Traveler Strona główna  |   Wsparcie  |   Zaproponuj B & B  |   Szukaj w B & B  |   Recenzje B & B  |   Napisać recenzję  |   Gość Zaloguj się  |   Zapisz się do newslettera  |   Anuluj subskrypcję   |  Dołącz do nas na Facebooku   |  Śledź nas na Twitterze   |  Śledź nas na YouTube   |  Obserwuj nas na Instagramie
Korzystanie z naszych usług:    Warunki i prawne  |   ochrona i prywatność  |   Jak to działa  |   Prześlij swoje łóżko I śniadanie  |   Pracuj z nami  |   Mechanizm rezerwacji   |   Zarządzanie kanałami   |   Programy partnerskie   |   Link do nas   |   System zarządzania nieruchomościami   |   Kanały XML
Instant World Booking Światowy:    Hotele - Rezerwacje  |   Schroniska - Rezerwacje  |