BedBreakfastTraveler.com - Video je King. Získejte profesionálně vytvořené video, které můžete použít na svých webových stránkách nebo sociálních médiích. S videem přizpůsobeným pro dramaticky zvyšte expozici nocleh se snídaní a hotely

Není pochyb o tom, že video marketing je kriticky důležitý pro vaši nocleh se snídaní nebo hotel. Ale proč? Video může zvýšit rezervace na vašem webu a rezervačních webech o 80%. Zvyšuje také zapojení zákazníků a zvyšuje až o 50% rychlejší růst příjmů. Sociální video generuje o 1200% více sdílení než text a obrázky dohromady.

Video marketing ubytování se snídaní

S takovými statistikami nemůžete ignorovat video pro vaši firmu.

Získejte propagační video pro vaši nocleh se snídaní nebo hotelem ještě dnes. Instant World Booking nyní nabízí tuto jedinečnou a dostupnou službu. Získáte vlastní video s moderními designovými funkcemi, které můžete použít pro vlastní marketingové úsilí. Předveďte své nejlepší služby a vybavení pro potenciální zákazníky. Použijte jej na svém webu, sociálních médiích nebo kdekoli, kde chcete propagovat své ubytování. Bez marketingového videa prostě nemůžete efektivně konkurovat na dnešních sociálních médiích nebo adekvátně oslovit nesmírně důležitou tisíciletou klientskou populaci. Viz naše ukázky níže. Budete překvapeni, jak cenově dostupné bude vaše vlastní přizpůsobené video. Stačí nás kontaktovat.

Začněte s vlastním videem?
Kontaktujte nás

  • Zahrnutí videa na vstupní stránku může zvýšit míru konverze o 80%
  • Podniky používající video mají o 41% vyšší webový provoz z vyhledávání než uživatelé, kteří nejsou uživateli
  • Samotný Facebook generuje každý den 8 miliard zhlédnutí videa.
  • Video příspěvky na Facebooku mají o 135% větší organický dosah než fotografie
  • Po shlédnutí videa 64% uživatelů s větší pravděpodobností nakupuje online
  • Diváci si ve videu ponechají 95% zprávy, kterou sledují, oproti 10% při čtení
  • Video v e-mailu vede ke zvýšení míry prokliku o 200–300%

Zdroj: Forbes.com

Získejte propagační video pro svůj hotel nebo hotel ještě dnes

Vyberete si téma pro své video, pro nejlepší prezentaci svého jedinečného ubytování, vybavení a umístění. Vaše video může obvykle trvat 2 až 5 minut (Tip: nejkratší videa o délce asi 2 minuty získají maximum). Konečné video je zahrnuto na stránkách vašeho profilu nemovitostí v naší rozsáhlé síti cestovních webů. U většiny nemovitostí to činí více než 300 jednotlivých webových stránek s obsahem videa a profilu, což je významné. Trvale se také objevuje na našem kanálu YouTube. Vaše video také propagujeme na všech našich sociálních médiích. Nakonec také obdržíte kopii svého videa pro vlastní soukromé i komerční použití.

Podívejte se na naše marketingová videa

Někdy má obrázek hodnotu tisíc slov. Každé demo představuje ukázkové propagační video. Tato ukázka ilustrují sílu vlastního videa vyrobeného právě pro vaši nocleh se snídaní nebo hotelem.

Demo # 1
Demo # 2
Demo # 3
Demo # 4
Demonstrace # 5
Demonstrace # 6
Demonstrace # 7
Demonstrace # 8

Airbnb a videa ve stylu butiku

Toto jsou ukázková propagační videa pro Airbnb, apartmány a ubytování ve stylu butiku.

Demonstrace # 9
Demonstrace # 10
Demonstrace # 11

Videa ve stylu hostelu

Jedná se o ukázková propagační videa pro ubytovny a ubytování ve stylu hostelu.

Demonstrace # 12
Demonstrace # 13
Demonstrace # 14
Demonstrace # 15
Demo # 16
Kanál YouTube

Další ukázky a videa od Instant World Booking najdete v našem kanálu YouTube.

Začněte s vlastním videem?
Kontaktujte nás

Naše marketingová služba v oblasti sociálních médií pro hotely typu B & B je perfektním doplňkem naší služby video produkce. Další informace o našich dalších službách.

Další služby