St Francis Inn

St Francis Inn

Saint Augustine, Florida - 279 Saint George Street
$129 za noc
$129 za noc

4.9   

2 Celkový počet recenzí

 • Extrémně bezpečné prostředí
 • Pozoruhodně čistý
 • Výjimečná služba
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Wonderful Experience ... Not a bad thing to write. Just as we expected, an older b/b (in the historic registry), well kept and very clean. The staff was very knowlegeable and helpful. Breakfast / snack more than plentiful, alway fresh and delicious. Centrally located and an ...

Popis - Nocleh se snídaní

St Francis Inn je historickým svatého Augustina Bed and Breakfast s šarmem starého světa, který se nachází v národ je nejstarší město. Individuálně zařízených pokojů a apartmánů milost Inn, z nichž mnohé vířivé vany, krby, a starožitností. Klidné a soukromé obezděná zahrada je oblíbeným místem k odpočinku. Gourmet plné snídaně, soukromé balkony a vchody, bazén, půjčovna kol a večer socials přidat do atmosféry.
Každý pokoj či apartmá v tomto historickém nocleh se snídaní hotel je jedinečný. Všechny mají soukromé lázně, starožitností nebo reprodukce nábytek, ústřední topení a klimatizace-klimatizace, královna nebo král velké postele, a kabelová televize s DVD přehrávačem. Několik mají krby a prostorný vířivé vany. Mnoho pokoje mají lednici. Naše apartmány mají královnou-velká spací pohovky v obývacím pokoji. Naše chalupa je ideální pro rodinu nebo pro dva páry.

Prostor
 • Typ majetku: Nocleh se snídaní
 • Nocleh se snídaní pokoje / jednotky: 17
 • Rok postavený: 1791
Nocleh se snídaní ubytování

Nejnižší dostupná cena: $129

Chata Král Queen Suite
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: noon

Nocleh se snídaní vybavení

Snídaně ... snídaně formou švédského stolu vždy včetně dvou teplých domácí vstupy, čerstvě upečené pečivo a chléb, čerstvé ovoce, káva a Fazzini je rozmanité čaje, čerstvé džusy, granola, cereálie, jogurt, a plnou porci pohostinství Inn. Snídaně se podává od 07:30 do 10:00. My sloužit bezplatné nápoje kávové speciality od 7:30 do poledne: Espresso, Latte, Cappuccino. TAKÉ: Večerní Sociální hodin (05:30 - 18:30 denně) s doplňujícím piva, vína a velký výběr chutných zachází, večer Dezert, přístup na pláž, Bezplatná kola, Parkoviště zdarma, bezplatné Wi-Fi kdekoliv na našem majetku, včetně Hotelové pokoje, bazén, čerstvé květiny a sherry v pokojích, bezplatné vstupné do St Augustine maják a muzeum; Zvýhodněné vstupné do nedalekého nejstarší domovní muzeum, Bezplatná přechází Anastasia Fitness centrum, Fazzini je káva, různé čaje, ovocné a Cookies k dispozici v našem obývacím pokoji.

Vstupné do St Augustine Lighthouse (zdarma) Beach Přístup Děti povoleny Bezplatný Jízdní kola Bezplatná kávové nápoje 07:30-poledne DVD knihovna (zdarma) zvýhodněné vstupné na nejstarší dům Muzeum Večerní Dezertní Večerní Sociální hodin Květiny a Sherry v každém pokoji snídaně formou bufetu Zahrady Historické webu Hot vanou Setkání příslušenství Noviny / časopisy No curfew parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bazén (venkovní) Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma ) Víkendové / Prázdninové Brunch

Vybavení pokojů

A / C ovládání klimatizace Balkóny Hodiny radio Krbová (elektrické) Ohniště (dřevo hoří) Fén Železo / žehlicí prkno Kuchyňky denní úklid Mikrovlnné Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Telefon Televize Televize (kabel / satelit) VCR / DVD hlasové WIFI Wake-až hovorů Perličková koupel


Sousedství

Naše historické sousedství
Od Inn, budete často slyšet "clip-klapot" koně-tažené koňmi, putovní sousedství je úzká cihla dlážděné ulice. Inn je jen jeden blok od "Nejstarší dům" (50% sleva vstup pro hosty), svatého Augustina historické společnosti, a mnoho dalších pozoruhodných domů, kostely a muzea. Llambias domu a jeho zahrady, přímo naproti St Francis Street, je láskyplně zachována zrestaurované historické domů, a hostitel pro mnoho svateb a funkcí hosté svatého Františka Inn.

Body zájmu
 • Nejstarší House Museum (. 1 mi)
 • Castillo de San Marcos (0. 7 mi)
 • Flagler vysoká škola (. 4 mi)
 • Bazilika katedrály (. 4 mi)
 • Památník Presbyterian Church (0. 9 mi)
 • St Augustine národní hřbitov (. 1 mi)
 • St Francis Kasárna (. 1 mi)
 • St Augustine Městská Marina (. 3 mi)
 • Ripley je věřit tomu nebo ne (0. 8 mi)

Politiky
Podrobnosti o ceně

$129 - 349 za noc

Daně: 10.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressDiscover

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Protože jsme malá ubytovací zařízení, máme přísné storno, který je velmi podobný většině Bed and Breakfast. Naším záměrem je být spravedlivý pro naše hosty, ale také pracovat v podniku, jako je způsobem:
Pokud zrušíte nejméně 7 dní před datem příjezdu, tam je 50 dolarů storno poplatek, který může být použit (až na jeden rok), další rezervace.
Pokud zrušíte méně než 7 dní před datem příjezdu (14 dní na dovolené a speciální události), my vám poskytne Dárkový kupón (dobré pro jednoho roku) v částce rovnající se první noc ubytování tarifu.

Umístění - Nocleh se snídaní

279 Saint George Street
Saint Augustine
Saint Johns County
Florida  US  32084

Zeměpisná šířka: 29.88795, Zeměpisná délka: -81.31122

Jak se tam dostat

Z jihu ...
Cestování na sever I-95 až Exit 311 (orientační bod: St. Johns kraj Bleší trh). Odbočit na východ (vpravo) na státní silnici 207, po to přibližně 6 kilometrů na křižovatku SR 207 a US 1 (orientační bod: Winn Dixie vpravo). Odbočit na sever (vlevo) na US 1 a cestovat zhruba 1 / 2 míle až k průsečíku USA 1 a King Street. Odbočit na východ (vpravo) na King Street (číslo do historické části města) a cestovní přibližně 2 / 3 míle na křižovatce King Street a St. George Street (5. semaforu - orientační bod: Trinity biskupská církev). Odbočit na jih (vpravo) na St. George Street a cestování 2 bloky. Naše parkoviště je na pravé straně ulice, identifikoval s nápisem, který zní: St. Francis Inn Hodnocení Parkoviště. Prosím zaparkujte vozidlo a přidejte se k nám v hlavním městě přes ulici.

Od severu ...
Cestovní southbound na I-95, dokud se nedostanete St. Augustine je první výjezd - Exit 318 (orientační bod: Factory Outlet promenády). Odbočit na východ (vlevo) na trase 16 a cestovní asi 6 kilometrů na křižovatku SR. 16 a US 1 (orientační bod: CVS Drogerie vpravo). Odbočit na jih (vpravo) na US 1 (Ponce de Leon Blvd.) A cestují do křižovatky USA 1 a King Street. Odbočit na východ (vlevo) na King Street (číslo do historické části města) a cestovní přibližně 2 / 3 míle na křižovatce King Street a St. George Street (5. semaforu - orientační bod: Trinity biskupská církev). Odbočit na jih (vpravo) na St. George Street a cestování 2 bloky. Naše parkoviště je na pravé straně ulice, identifikoval s nápisem, který zní: St. Francis Inn Hodnocení Parkoviště. Prosím zaparkujte vozidlo a přidejte se k nám v hlavním městě přes ulici.

Nejbližší letiště: Jacksonville International Airport (asi 55 mil)