Bed Breakfast Traveler.com
Kullanıcı adı (e-posta adresi

Parola
Parolanızı mı unuttunuz?
Üye değil?  Buradan kayıt olun
Pansiyonlar?  Ücretsiz kaydol
Bağlı programlar Bağlantı Bed Breakfast Traveler rezervasyon motoru
 

Rezervasyon motoru

 
Anasayfa

Bizimle çalış

Bed & Breakfast'yı Gönder

Rezervasyon motoru

Kanal yöneticisi

Affiliate programı

Bize Link

Bed & amp Motorları Rezervasyon; Kahvaltı SiteleriBed & amp Motorları Rezervasyon; Kahvaltı Siteleri

Neden web sitenizin rezervasyon motoru için Instant World Booking seçmelisiniz?

Oldukça basit, Instant World Booking fazla web siteniz için özelleştirme, müşteri mevduatları ve ödemeler ile esneklik ve kolay kurulum sunuyor. Daha da iyisi, bu başka bir yerde bulabileceğiniz herhangi bir çözümün daha ucuz. Biz bile hiçbir ücret ödemeden sizin için yüklemek gerekir. Daha sonra Instant World Booking ile karşılaştırmak, web siteniz için diğer rezervasyon sistemleri göz atın.

Sadece Instant World Booking En İyi Ekonomi garantisi sunuyor. Eğer benzer özelliklere sahip başka bir hizmet düşünüyorsanız bize bildirin. Biz daha düşük bir fiyata aynı (ve genellikle daha iyi) hizmeti vereceğiz garanti. Neden kar marjı bugün artırmak?

Zaten yatağına & amp için rezervasyon motoru var; kahvaltı web sitesi?

Eğer rakip bir sağlayıcıdan bugün geçtiğinizde özel indirimler hakkında şimdi bilgi alın.  Bizimle iletişime geçin

Bizim Rezervasyon Motoru Demos göz atın

Bazen bir resim bin kelimeye bedeldir. Her demo bir yatak ve kahvaltı için bir örnek ana temsil eder. Bu süre B & amp hayalidir; İşletmeleri, hemen bizim tam entegre rezervasyon sistemi gücünü göreceksiniz.  Sonuçta, bir rezervasyon sistemi, sadece bir Kitap şimdi düğme daha fazladır. Kendi web sitesi için sınırsız özelleştirme ve entegrasyon olanaklarını düşünün. Oysa, bu uygulamalar uygulamak son derece basittir.

Gösteri 1    "Hızlı"
buraya tiklayin
Gösteri 2    "Basit"
buraya tiklayin
Gösteri 3    "Zarif"
buraya tiklayin

Web siteniz için tamamen özelleştirilebilir rezervasyon motoru için en düşük fiyatı nedir?

Instant World Booking cevabı var: 1.9%.  hemen hemen tüm rakip sağlayıcılar için en az% 5 veya daha fazla (toplam rezervasyon değeri yüzdesi) oranları ile karşılaştırın. En azından% 60 tasarruf sadece Instant World Booking seçerek var.

her bütçeye ve hizmet düzeyi için esnek fiyatlandırma seçenekleri


IWB MaliyetMüşteri MevduatıIWB Özelliklerdiğer Sağlayıcılar
< 1.9%<= 8%Bazı özellikler için özel fiyatlandırma neredeyse maliyetsiz bir çözelti elde yapılandırılmış olabilir.Müsait değil.
1.9%8%Tipik bütçe seçeneği.
demolar sunulan tüm özellikleri ile temel bütçe rezervasyon motoru
Diğer sağlayıcılar bütçe hizmet düzeyi için yüksek maliyetli (en az 5% -10% veya daha fazla) şarj edin.
5%35%En Popüler seçenek.
Yüksek müşteri mevduatı Rezervasyonlarınız güvenliğini artırmak.

Tam No-show (arıza gelmesi) ve İptal koruma.
Müsait değil.

Diğer sağlayıcılar alt hizmet seviyeleri (tipik bütçe seçeneği bakınız) için bu kadar şarj edin.

Diğer sağlayıcılar% 10'dan fazla mevduat toplayamaz.
> 5% >= 50%Müşterilerinizden yüksek mevduat tutarları toplayın.

Tam No-show (arıza gelmesi) ve İptal koruma.
Müsait değil.

Diğer sağlayıcılar% 10'dan fazla mevduat toplayamaz.

Biz dünya üzerindeki her turizm pazarında ve bölgede faaliyet. Biz, bütçeler ve sofistike bizim yatak ve kahvaltı ortaklarının ihtiyaçlarını çok farklı olduğunu biliyoruz.  biz esnek fiyatlandırma sunuyor nedeni budur. Bizim rezervasyon motoru bütçenizi maç için kişiselleştirilmiş olabilir. Örnekler için tabloya bakın. web siteniz için özel fiyat almak için bugün bize ulaşın.  Bizimle iletişime geçin

fiyatlandırma ve hizmet hakkında daha fazla sorular


neredeyse maliyet ücretsiz bir çözüm ile neyi kastediyorsunuz?

belirtildiği gibi, bizim hizmet ve fiyatlandırma son derece özelleştirilebilir. Bu sizin rezervasyon özelliklerini ve eğilimlerini gözden geçirin ve paradan tasarruf belirli bir ücret yapısını önerebilir anlamına gelir. Birçok durumda maliyet% 1,9 bizim en nominal oran çok daha düşük olabilir. Bu, herhangi bir rakip sağlayıcısı üzerinden önemli tasarruflar kadar ekler. bir teklif için bugün bize ulaşın.

Benim müşteriler servis ücreti tahsil edilir?

siz istediğiniz sürece rezervasyon motoru, bir servis ücreti müşterilerinize şarj olmuyor. Müşteri hizmetleri ücretleri rezervasyon motoru için gerekli asla. Servis ücretleri maliyetlerini azaltmak için kullanılabilir sadece bir isteğe bağlı bir özelliktir.

Web sitem için bu arama motorunu kullanırken ben hala benim diğer üçüncü taraf hizmetleri ve yazılımları tutabilir?

Evet. Diğer onların CMS kullanmak için gerekli sağlayıcılar, kullanılabilirlik takvimler, mülk yönetimi, ya da diğer ön büro yazılımlarının aksine, Instant World Booking böyle bir gereksinimi vardır. Bizim rezervasyon motorunu kullanırsanız, tasarruf ve hala istediğiniz tüm diğer hizmetler ve sağlayıcıları kullanabilir.

Ben Instant World Booking diğer hizmet veya yazılımı kullanmak gerekiyor mu?

Hayır ama, diğer pazarlama online rezervasyon ve ödeme hizmetlerini kontrol çekinmeyin.

Tam No-show (gelmesi yetmezliği) ve İptal koruması nedir?

Geldiğiniz yok iptaller veya müşterileri hakkında endişelenmenize gerek asla bu yüzden bu önemli özelliği sunar. Bu garanti başka sağlayıcıdan mevcut değildir. Bu özellik hala misafir göstermek için başarısız, ya da geç iptal bile ödenecektir garanti eder. Kendi esnek iptal politikası seçebilirsiniz. Sen tahsil edilen miktarın% 100'üne kadar istediğiniz herhangi bir iptal ceza miktarı, ve check-in önce 90 günlük bir iptal süresi seçebilirsiniz. no-shows (gelmesi yetmezliği) için, toplanan miktarın, daha az komisyon tam ödeme alacak.

Nasıl mevduat ödemeleri alabilirim?

Sen seç. Bir ABD Bankası'na elektronik fon transferi, kendi para cinsinden 3) Paypal, 4) Banka çek ve 5) Doğrudan depozito - uygun ödeme seçenekleri şu anda 1) Banka tel, 2) EFT bulunmaktadır. Bu esnek seçenekler elektronik veya fiziki teslimat ile paranızı almak için izin verir. Bazı yöntemler ek bir transfer ücreti dahil olabilir. tercih edilen ödeme yönteminin öğreniniz.

Ben bir rakip sağlayıcıdan bugün geçerseniz Ne özel indirimler mevcuttur?

Biz bunu overpaying değil para kazanmak için ne kadar kolay olduğunu bilmek istiyorum. Şu anda bir rakip arama motorunu kullanırsanız, lütfen bize bildirin. Biz sadece daha düşük bir fiyat teklif değil edeceğiz, ama biz de size bugün geçmek için özel bir teşvik vereceğiz. Eğer Instant World Booking geçtiğinizde, hala tüm diğer üçüncü taraf hizmetlerini kullanabilirsiniz unutmayın.

web siteniz için bugün Yeni Rezervasyon Motoru olsun.   Tam entegre - Daha fazla özellik - Düşük maliyet

Yukarıdaki demolar ve bilgi inceledi ettiyseniz, zaten hemen tasarruf ROI (yatırım getirisi) artırmak ve gelişmiş bir rezervasyon motoru ile web sitenizin işlevselliğini artırmak olduğunu biliyoruz. Web siteniz için online rezervasyon çalışıyor hiçbir yükümlülük ve kurmak koyulmak için hiçbir maliyeti kesinlikle yok. Eğer memnun değilseniz, sadece bize bildirin.

Hala ikna olmadınız? Sadece Instant World Booking bu benzersiz özellikleri ve faydaları tüm sunmaktadır:


1.Çok dilli - müşterilerin kendi dillerinde sizinle ayırmak için izin verin. Hatta kendi ana sayfasında doğrudan dilli işlevselliği içerir (Demo 1'e bakınız)
2.Çoklu parabirim - Müşteriler rezervasyonu önce kendi para birimi oranlarını ve ödeme görebilirsiniz. Bu güveni artırır ve maliyetleri üzerinde karışıklık olasılığını azaltır.
3.No gösterileri karşı koruma (gelmesi yetmezliği) ve iptaller - garantili depozito yatırdı ödemeleri ile sizin rezervasyonları güvenliğini arttırmak. Hiç görünmüyor geç iptaller veya misafirler hakkında tekrar endişe.
4.Birden çok ödeme yöntemi - Sen ödemeleri almak için nasıl seçilir? Biz daha kolay dünyanın hemen her bölgesinde paranızı almak için yapmak çok sayıda elektronik ödeme yöntemleri sunuyoruz.
5.web sitesi ile toplam entegrasyon - Bizim rezervasyon motoru istediğiniz herhangi bir şekilde web sitesi ile entegre etmek tamamen özelleştirilebilir. Örnekler için, yukarıda demo bakınız.
6.Ücretsiz kurulum ve montaj yardımı - Yeni arama motorunu yükleme yardımcı ihtiyacınız var? Biz tavsiye, yardım sağlamak, hatta sizin için ücretsiz yüklemek gerekir. Sen seç.
7.herhangi bir para yatırma miktarı toplamak - Sadece Instant World Booking size müşterilerden toplamak istediğiniz ödeme tutarını seçmenize olanak verir.
8.Kredi kartı ile misafirler dengeleri toplayın - (Isteğe bağlı) müşterilerden daha sonraki bir tarihte dengeleri toplamak için opsiyonel ödemeler sistemini kullanın. Bizim rezervasyon motoru ile kombine edildiğinde, IWB Ödemeler yatak ve kahvaltı için tam bir kredi kartı kabul çözümü sunar.  IWB Ödemeler hakkında daha fazla bilgi
9.Müşteri yorumları - (Isteğe bağlı) müşterilerden yorumları toplayın ve web sitenize ya da rezervasyon sayfasında görüntüleyebilir. Rezervasyon motor otomatik olarak toplamak ve müşterilerden değerli bilgileri paylaşmak için olanak sağlayan, bizim yorum sistemi ile bütünleştirir.
10.İyi Ekonomi Garantisi - Şu anda yatak ve kahvaltı veya otel için başka bir sağlayıcının rezervasyon motorunu kullanırsanız, biz daha iyi ekonomi için aynı veya daha iyi hizmet sunabilir garanti. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşın ve sormak. Peki, neden bugün değil tasarrufu başlatmak?  Bizimle iletişime geçin
BedBreakfastTraveler Bağlantılar:    Bed Breakfast Traveler Anasayfa  |   Destek  |   B & B öner  |   B & Bs'de ara  |   B & B yorum  |   Bir değerlendirme yazın  |   Misafir Oturum Açma  |   haberlere kayıt ol  |   aboneliğini   |  Facebook'ta bize katıl   |  Google + 'da bize katılın   |  Bizi Twitter'da takip edin   |  Bizi YouTube'da takip edin   |  Bizi instagramda takip et
Hizmetlerimizi Kullanma:    Şartlar ve Yasal  |   Güvenlik  |   Nasıl çalışır  |   Gönderin Oda & Kahvaltı  |   Bizimle çalış  |   Rezervasyon motoru   |   Kanal yönetimi   |   Bağlı programlar   |   Bize Link   |   Mülk yönetim sistemi   |   XML Beslemeleri
Instant World Booking global:    Oteller - Rezervasyonları  |   Hosteller - Rezervasyonları  |