€65 za noc
€65 za noc
Guste, Rome, Italy

Guste

Roma (Rome), Italy - Via Fregene, 67

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

B & B je GUSTE confortable apartmán pro 4 pokoje vybaveny flavur a originalita, 2 koupelny, velká kuchyně a obývací pokoj, kde je možné vypít šálek dobrého čaje. Ve 3 pokojích je balkon a ve 4. je velmi velká okna. Všechny pokoje nabízí: TV, topení, wifi připojením, klimatizací a stropní větrák.

B & B GUSTE je situeted poblíž jednoho z nejvýznamnějších kostel Řím, San Giovanni in Laterano, je spojena s 2 stanice metrem METRO a mnoho zastávek mít možnost se pohybovat ve volném cestu kolem města.

B & B GUSTE je lepším řešením bude vypadat život v římské nejlevněji, protože Chcete-li, že je možnost využití kuchyňskou linkou a vařit, co chcete.

ředitel je jung a přátelský člověk a umí si všechny informace, které potřebujete theat.

 • Guste, Rome, Italy, Italy nocleh se snídaní a hotely
 • Guste, Rome, Italy, Výhodná lůžka & Snídaně vybrané, organizované a kurátorské v Rome
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 4
 • Rok postavený: 2008
 • Renovovaný: 2008
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: €65

Dvoulůžkový jednotné Triple vinárna
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Bed and breakfast vybavení

Snídaně zahrnuta v ceně Děti povoleny výtah Express Checkout Gameroom dárkové zboží Bezbariérový přístup povlečení Multi-kulturní pracovníci No Smoking parkoviště (zdarma) Domácí mazlíčci nejsou povoleny Restaurace na stránkách taxi služby Bezdrátové internetové připojení

Vybavení pokojů

Zelený pokoj je firsth a je v zelené coulor. V této místnosti je TV, vytápění, klimatizace, terasa.

Sunrise Pokoj je oranžový, a to je v přední části kuchyně. Tento pokoj má TV, vytápění, vzduchotechnika condituioning a terasa.

Země Místnost je v blu coulor a je před 1 koupelna. Tato místnost je opravdu země, designe, jako anglický dům. V této místnosti jsou tere TV, topení, klimatizace a terasa.

Víno na pokoji je červená a je furnisched s vínem box. Je to velmi původně. V této místnosti je TV, klimatizací, haeting a velmi velká okna, je to větší místnosti v domě.

A / C ovládání klimatizace Balkony Bidet Kávovar / konvice na čaj internet Žehlička / žehlicí prkno kuchyňky Non-kuřácké pokoje Společná koupelna Televize Toaletní bezplatný


Sousedství

B & B Guste 'je v dobré pozici, protože můžete přijet v centru za 5 minut, a zůstanete ve velmi klidné ulici, kde jsou 3 supermarket, jeden z nejdůležitějších obchodních silničních Říma Appia Nuova Street, které mají mnoho obchodů, a v přední části B & B je velmi velké soukromé parkoviště, pokud přijedete autem.

Body zájmu
 • San Giovanni in Laterano 100 m
 • Colosseum 1. 5 mi
 • San Pietro, Vatican 3 KM
 • Piazza di Spagna 2 KM
 • Via del Corso 2 Km

Politiky
Podrobnosti o ceně

€65 za noc

Ceny jsou za dvoulůžkový pokoj se snídaní

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Když přijedete v našem B & B byste měli platit cHash. My nepřijímáme kreditní karty. Pokud chcete cancell Vaše rezervace je zdarma po jeden týden, než jsme si výši firsth noci.

Umístění - Bed and breakfast

Via Fregene, 67
Roma (Rome)
Comune di Roma, Provincia di Roma
Lazio (Latium)
Italy  00183

Zeměpisná šířka: 41.88148, Zeměpisná délka: 12.50941

Jak se tam dostat

B & B GUSTE 'se nachází v blízkosti jedné z nejvýznamnějších kostel v Římě, bazilika San Giovanni in Laternao, v blízkosti centra města. U B & B jsou dvě zastávky metra stanice METRO a mnoho autobusu.

Lepším řešením, jak přijít snadno v B & B GUSTE 'je stanice metra, které opustí od nádraží Termini, směr ANAGNINA, a přijet do 3 zastávky na našem B & B. Název stanice je SAN GIOVANNI.

Nejbližší letiště: Letiště Fiumicino 7,00 km