Savjet: Kliknite na žuti gumb na karti. Zatim kliknite da biste pronašli najbliže smještaj pokazivača. Traži u Ireland ili bilo gdje u svijetu.
Omogući pretraživanje po kliku
Pregled
Ardsollus Farma je tristo godina stare farme koja je renovirana kuća na vrlo visokoj razini u 2001. To je pete generacije obiteljska kuća sa svim modernim komfor, ali i dalje zadržava stari svijet svojim šarmom Nacionalni Farmhouse pobjednika u 2002. Mi smo jedan radni farmu sa 120 jutra i krave i konji.
Lokacija & Transportation
Nalazimo se na radno krave s farme, konji. Selo Quin je 2 milje i tamo su dva vrlo dobra baza koje služe hrana i dvije vrlo dobrih restorana. Bunratty, Knappogue srednjovjekovnih dvoraca su manje od 15 minuta vožnje. Dromoland dvorac s 18 čekanju golf je 2 milje.
Smjerovi
Nalazimo jedan kilometar Turn off N 18 za Dromoland Dvorac i Clare Inn Hotel. Na kružnom pratite znak za Quin, te smo jedna milja prošlosti Clare Inn Hotel, na desnoj strani ceste.
Zračna luka
Shannon airport 8 milja
Sadržaji & Atrakcije
Također imamo 3 zvjezdice Self Catering stan u dvorištu pored naše kuće. Ima dvije spavaće sobe jedna dvokrevetna i jedna i oni dijele kupaonicu. Tu je i potpuno opremljena kuhinja sa mikrovalnom štednjak hladnjak perilica rublja za kosu. Veliki dnevni boravak i lounge nedjelja. Stopa za stan je 500 eura po tjednu u srpnju i kolovozu, a 450 eura po tjednu za ostatak godine.
Lokalne Atrakcije
Bunratty Castle
8 miles
Dromoland Dvorci
2 miles
Shannon Airport
8 miles
Knappogue Dvorci
4 milje
hridi Moher i Burren
jedan sat
Sadržaji
Iznajmljivanje bicikala
Doručak uključen
Golf
posteljina uključeni
otvoren 24 sata
Parkiranje (besplatno)
Taxi služba
Izlet / razgled pomoć
Gost Soba sadržajima
Sve sobe su en-suite, jednog twin bedded dvije dvokrevetne i jednu trokrevetnu i svi propustiti farmi
Vrste Soba
Apartman
Dupli
Queen
Triple
Dvojna
Soba sadržajima
Clock radio
drvene skele dostupne
Ensuite
Kamin (plin)
Kamin (drvo paljenjem)
Fen
Glačalo / daska za peglanje
Lockers
Nepušačke sobe
Privatna kupaonica
Tuš bez kupka
Televizija
televizije (kabelska / satelitska)
toaletne laskav
Hrana i Restorani
Lokalni Restorani
Galerija Restoran Quin Village,
Odlična hrana i razumne cijene, vlasnik je i kuhar.
The Well monasi Bar Prehrambena Quin selo
Hrana odlična, i jako dobra cijena.
Sionskoj Restoran
Izvrsno hrane u opuštenoj atmosferi
Informacije o plaćanju
Ocijenite detalje: Dodatnih 15 eura za jednokrevetnu popunjenosti u dvokrevetnoj sobi
Dostupan Popusti: 33% popusta za djecu do 12 godina dijeljenja s roditeljima
Depozit zatražio prije dolaska: Poslije potvrde Vaše rezervacije, od vas će biti kontakt Ardsollus Farm Quin Ennis.
Dodatni troškovi: A svibanj biti zadužen za nastali dodatni osobe u sobi.
Kreditne kartice prihvaćene na lokaciji:Visa MasterCard
Otkazivanje politika: (Ne odnosi se na online potvrde plaćanja) Najmanje dva tjedna primijetiti otkazivanja.
Prevedi ovu stranicu
Pročitajte o Ardsollus Farm Quin Ennis u svoj jezik