€14 co noc
€14 co noc
Pangea People Hostel and Hotel, Berlin, Germany

Pangea People Hostel and Hotel

Berlin, Germany - Karl-Liebknecht-Straße 34
4.3   

3 Całkowite recenzje

 • Niezwykle czysty
 • Niezwykle bezpieczny
 • Dobrze zlokalizowany
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Clean ... Clean, but that's it. The staff didn't care what so ever if it was quiet after 22.00 or not. They didn't seem to do anything about it. it was very very noisy on floor 5 and 6

Opis - Schronisko

Nowy Hostel PangeaPeople w Berlinie to nowy otwarty hostel. Wszystkie pokoje wyposażone są w specjalnie zaprojektowane meble i stylowe wspólną łazienką na piętrze. Hostel położony jest obok słynnego Alexanderplatz. Wystarczy w odległości spaceru od stacji metra, klubów, miejsc

Hotel & Hostel Pangea w Berlin Mitte to nowy hostel, który został otwarty w maju 2011 roku. Wszystkie pokoje wyposażone są w specjalnie zaprojektowane łóżka, szafki, stoły i krzesła. Stylowe wspólne łazienki i prysznice są zawsze na tym samym piętrze. Hostel oferuje maksymalne bezpieczeństwo z szafki w pokojach. Karty dostępu do pomieszczeń pozwala gościom bezpieczny i stały dostęp do budynku. Cena obejmuje linenk łóżku. Koszty Internetu to tylko 1 Euro za 24h. Goście mogą spotkać osoby podróżujące w przytulny i komfortowy bar, w którym strona się dzieje.

Hotel Pangea & Hostel położony jest w samym sercu Berlina, obok słynnego Alexanderplatz,. Wystarczy w odległości spaceru od stacji metra, klubów nocnych i atrakcji, takich jak Hackescher Markt, Wyspa Muzeów, Brama Brandenburska i Friedrichstrasse. Z metra (U-Bahn) i pociągiem (S-Bahn) wszystkie punkty stolicy Niemiec można dojechać szybko i wygodnie. Zakłady oferuje bilety metro, takich jak wycieczki po mieście i czynsze rower i zwiedzić miasto.

 • Pangea People Hostel and Hotel, Berlin, Germany, Germany nocleg i śniadanie oraz hotele
 • Pangea People Hostel and Hotel, Berlin, Germany, Więcej łóżku & Śniadania w wielu miejscach w Berlin
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Schronisko
 • Schronisko pokoje / jednostki: 80
 • Rok budowy: 1970
 • Odnowiony: 2011
Schronisko zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €14

Mieszane Dorm Quad Single Twin
 • Zameldowanie po: 3:00pm
 • Sprawdź wcześniej: 11:00am

Schronisko udogodnienia

Wszystkie pokoje wyposażone są w specjalnie zaprojektowane łóżka, szafki, stoły i krzesła. Stylowe wspólne łazienki i prysznice są zawsze na tym samym piętrze.

24-godzinna recepcja Bar / lounge Wypożyczalnia rowerów Śniadanie (dodatkowa opłata) Dzieci dozwolone Winda / winda Homoseksualiści usługi Group Linen included wielojęzyczny personel Nie ma godziny policyjnej Open 24 Hours Palenie dozwolone Taksówki Tour / zwiedzanie Pomoc WIFI (za dopłatą)

Wyposażenie pokoju

Wszystkie pokoje wyposażone są w specjalnie zaprojektowane łóżka, szafki, stoły i krzesła. Stylowe wspólne łazienki i prysznice są zawsze na tym samym piętrze.

Backpacker obiektów Klucz elektroniczny Handicap obiekty Żelazko / deska do prasowania Keyless wpis Szafki Pokoje dla niepalących Wspólna łazienka WIFI


Sąsiedztwo

Pangea Hotel & Hostel zlokalizowany jest w samym sercu Berlina, obok słynnego Alexanderplatz. Wystarczy w odległości spaceru od stacji metra, klubów nocnych i atrakcji, takich jak Hackescher Markt, Wyspa Muzeów, Brama Brandenburska i Friedrichstrasse. Z metra (U-Bahn) i pociągiem (S-Bahn) wszystkie punkty niemieckiej stolicy można dojechać szybko i wygodnie. Zakłady oferuje bilety metro, takich jak wycieczki po mieście i czynsze rowerem na wycieczkę po mieście.

Punkty zainteresowania
 • Alexander Square (300)
 • Dom Kultur Świata (700)
 • Wyspa Muzeów (1, 2 km)
 • Brama Brandenburska (2, 5 km)
 • Powiatowe (3, 5 km)
 • Checkpoit Charlie (3, 0 km)
 • Frederick Street (3, 0 km)
 • Wieża telewizyjna ( 500m)
 • Potsdamer Platz (2, 8 km)
 • Central Station (3. 5 km)

Zasady
Szczegóły ceny

€14 - 63 co noc

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaVisa ElectronMasterCardMaestro UK

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Bezpłatne anulowanie rezerwacji prio 24 godzin po przyjeździe

Lokalizacja - Schronisko

Karl-Liebknecht-Straße 34
Berlin
Berlin (Land Berlin)
Germany  10178

Szerokość: 52.52576, Długość geograficzna: 13.41508

Jak się tam dostać

Po przybyciu drogą lotniczą
Z lotniska Schönefeld: z lotniska-Express (RE4, RE5) na Alexanderplatz w 20 minut, z S-Bahn (szybka kolej miejska) # S9 kieruje ku Westkreuz na Alexanderplatz w ciągu 30 minut
Z lotniska Tegel: z "TXL" autobus bezpośrednio na Alexanderplatz w 35 minut.
 
Dojazd pociągiem
Z Berlin Hauptbahnhof - 5 minut, lub Zoologischer Garten - 8 minut: Wszystkie S-Bahn (szybka kolej miejska) linie czele wschód (S5 Strausberg Nord / S7 Ahrensfelde, Wartenberg / S9 Berlin-Schönefeld) do Alexanderplatz.
Z Ostbahnhof - 5 minut: Wszystkie S-Bahn (szybka kolej miejska) linie czele zachód (S5 Westkreuz / S7 Potsdam Hbf, Spandau / S9 Spandau) do Alexanderplatz.

Dojazd samochodem
Autobahn: Pozycja w kierunku "Zentrum / Mitte", podjąć "Kaiserdamm" wyjścia i dalej prosto w kierunku "Kaiserdamm, Bismarckstrasse. Na rondzie na Ernst-Reuter-Platz ", prosto w kierunku" Strasse des 17.. Juni, przejazd przez "Kolumna Zwycięstwa (rondo) prosto w kierunku" Brandenburger Tor (Brama Brandenburska) "stały w kierunku" Unter den Linden "- przejdź na wprost" Karl-Liebknecht-Strasse ", po prawej stronie wyświetlone zostaną Park Inn Berlin-Alexanderplatz (w pobliżu wieży telewizyjnej).

S-i U-Bahn Alexanderplatz
Bus: 100
Autobusy: 157
Bus: 200
Autobusy: 348
Tramwaje linii: 2
Tramwaj: 3
Tramwaj: 4
Tramwaj: 5
Tramwaj: 6
Tramwaj: 8
Tramwaj linii 15

Najbliższe lotnisko: Tegel (9 km)