€14 za noc
€14 za noc
Pangea People Hostel and Hotel, Berlin, Germany

Pangea People Hostel and Hotel

Berlin, Germany - Karl-Liebknecht-Straße 34
4.3   

3 Celkový počet recenzí

 • Neposkvrněně čistý
 • Extrémně bezpečné prostředí
 • Ideální poloha
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Clean ... Clean, but that's it. The staff didn't care what so ever if it was quiet after 22.00 or not. They didn't seem to do anything about it. it was very very noisy on floor 5 and 6

Popis - Ubytovna

Zbrusu nový PangeaPeople Hostel v Berlíně, je nově otevřený hostel. Všechny pokoje jsou vybaveny speciálně nábytek a stylový společným sociálním zařízením na patře. Hostel se nachází hned vedle slavného Alexanderplatz. Jen v docházkové vzdálenosti od stanice metra, noční život, památky

Hotel Pangea & Hostel Berlin Mitte je nový hostel, který byl otevřen v květnu 2011. Všechny pokoje jsou vybaveny speciálně postele, skříně, stoly a sedačky. Stylový společné koupelny a sprchy jsou vždy na stejném patře. Hostel nabízí maximální bezpečnost s skříňky v místnosti. Čipovou kartu Vstup do pokojů umožňuje hostům bezpečný a trvalý přístup do budovy. V ceně je zahrnuto lůžko linenk. Náklady na internetu jsou jen 1 Euro za 24 hodin. Hosté se mohou setkat v mezinárodní cestovatele útulný a pohodlný bar, kde se účastník děje.

Hotel Pangea & Hostel se nachází v centru Berlína vedle známého Alexanderplatz,. Jen v docházkové vzdálenosti od stanice metra, noční život a památek, jako Hackescher Markt, Muzeum Island, Braniborská brána a Friedrichstrasse. S metro (U-Bahn) a vlaku (S-Bahn), mohou být všechny body německého hlavního města se dostanete rychle a pohodlně. Zařízení, nabízí lístky, jako je metro prohlídky města a kolo nájemné na prohlídku města.

 • Pangea People Hostel and Hotel, Berlin, Germany, Germany nocleh se snídaní a hotely
 • Pangea People Hostel and Hotel, Berlin, Germany, Bed & Snídaně s nekuřáckými pokoji v Berlin
Prostor
 • Typ majetku: Ubytovna
 • Ubytovna pokoje / jednotky: 80
 • Rok postavený: 1970
 • Renovovaný: 2011
Ubytovna ubytování

Nejnižší dostupná cena: €14

Smíšené kolej Quad Single Twin
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Ubytovna vybavení

Všechny pokoje jsou vybaveny speciálně postele, skříně, stoly a sedačky. Stylový společné koupelny a sprchy jsou vždy na stejném patře.

24-hod recepce Bar / Lounge Půjčovna kol snídaně (za příplatek) povolen Děti Výtah / výtah Gay přátelský Skupina služby Povlečení Multi-kulturní pracovníci No curfew otevřeno 24 hodin Kouření povoleno Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc WiFi (za poplatek)

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny speciálně postele, skříně, stoly a sedačky. Stylový společné koupelny a sprchy jsou vždy na stejném patře.

Backpacker zařízení Elektronický klíč Handicap zařízení Žehlička / žehlicí prkno centrál na DO Šatní skříně Nekuřácké pokoje Koupelna WiFi


Sousedství

Pangea Hotel & Hostel se nachází v srdci Berlína vedle známého Alexanderplatz. Jen v docházkové vzdálenosti od stanice metra, noční život a památky, jako je Hackescher Markt, Muzeum Island, Braniborská brána a Friedrichstrasse. S metro (U-Bahn) a vlaku (S-Bahn) všechny body z německého hlavního města se dostanete rychle a pohodlně. Zařízení nabízí metra jízdenky, jako okružní jízdy městem a jízdních kol nájemného na prohlídku města.

Body zájmu
 • Alexander náměstí (300m)
 • House of World Cultures (700)
 • Muzeum Island (1, 2 mil)
 • Braniborská brána (2, 5 mil)
 • Vládní čtvrti (3, 5 mil)
 • Checkpoit Charlie (3, 0 mil)
 • Frederick Street (3, 0 mil)
 • Televizní věž ( 500m)
 • Potsdamer Platz (2, 8 mil)
 • Hlavní nádraží (3, 5 mil)

Politiky
Podrobnosti o ceně

€14 - 63 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardMaestro UK

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Bezplatné storno Prio 24 hodin po příletu

Umístění - Ubytovna

Karl-Liebknecht-Straße 34
Berlin
Berlin (Land Berlin)
Germany  10178

Zeměpisná šířka: 52.52576, Zeměpisná délka: 13.41508

Jak se tam dostat

Příletu
Z letiště Schönefeld: s letištěm-Express (RE4, RE5) na Alexanderplatz za 20 minut, s S-Bahn (příměstské vlaky) # S9 směřujeme Westkreuz na Alexanderplatz stanice za 30 minut
Od letiště Tegel: s "TXL" autobus přímo do Alexanderplatz za 35 minut.
 
Příjezd vlakem
Z Berlin Hauptbahnhof - 5 minut, nebo Zoologischer Garten - 8 minut: všechny S-Bahn (příměstské vlaky) vedení v čele východ (S5 Strausberg Nord / S7 Ahrensfelde, Wartenberg / Berlin-Schönefeld S9) na Alexanderplatz stanice.
Od Ostbahnhof - 5 minut: všechny S-Bahn (příměstské vlaky) linky zamířil na západ (S5 Westkreuz / S7 Potsdam Hbf, Spandau / S9 Spandau) na Alexanderplatz stanice.

Příjezd autem
Autobahn: směrem "Zentrum / Mitte", se "Kaiserdamm" ukončit a pokračovat rovně směrem k "Kaiserdamm, Bismarckstrasse". Na kruhovém objezdu na "Ernst-Reuter-Platz", zamíří směrem k "Strasse des 17. Juni ", drive kolem" Victory Column "(kruhovém objezdu), přímo na" Brandenburger Tor (Braniborská brána) "pokračuje směrem k" Unter den Linden '- jít rovnou na "Karl-Liebknecht-Strasse", na pravé straně pak uvidíte Park Inn Berlin-Alexanderplatz (v blízkosti televizní věže).

S-a U-Bahn stanice Alexanderplatz
Bus: 100
Bus: 157
Bus: 200
Bus: 348
Tramvajová linka: 2
Tramvaj: 3
Tramvaj: 4
Tramvaj: 5
Tramvaj: 6
Tramvaj: 8
Tramvajová linka 15

Nejbližší letiště: Tegel (9 km)