€40 za noc
€40 za noc
Gasthaus Pension Zur Post, Frankfurt Hahn, Germany

Gasthaus Pension Zur Post

Frankfurt Hahn, Alterkülz, Germany - Hauptstr. 39, 56288 Alterkülz
4.8   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Vynikající možnosti jídla
 • Výjimečně bezpečné
 • Mimořádná služba
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Nice Experience ... Even if it was a little bit far away from Frankfort, we enjoyed our stay very much. In this pension, we found a very warm atmosphere, a comfortable room and a very good breakfast. The landscape around was beautiful in autumn. We were pleased by the calm. ...

Popis - Hostel

ALterkuelz: 22 km od letiště Frankfurt / Hahn: Zde máme malý rodinný-spustit penzion penzion v krásné oblasti Hunsrueck.
V našem penzionu najdete restauraci (snídaně 5, - €, nebo večeře), jeden beergarden, nebo seperat kouře místnosti, a vy můžete verry stále sleep. Busstation přímo na dveře, takže můžete řídit v dalším městě Kastellun, Simmern nebo Koblenz.

Kyvadlová doprava z letiště do penzionu jedna cesta za 25, - €, musíte wride můj e-mail, když budete mít AirportShuttle.

Nabízíme ideální podmínky pro odpočinek a stop-nad hosty, nabízí příjemnou atmosféru v domácnosti-jako okolí. Děti jsou velmi vítané, taky.

Naše nově zrekonstruovaná, pokoje nabízejí rekreační pobyt přes noc.
Zde si můžete vytvořit svůj svátek, cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní a večeří, po dobu jednoho týdne, je 199, - €.

 Klidná, Rual rekreační oblasti, která je božsky klidné. Ospalé vesničky, starý hrad, mlýny a romantickými údolími pozvat turisty či cyklisty.
Půjčit kolo za 8 Euro na den

. Alterkuelz je 22 km od letiště Frankfurt Hahn, z letiště řídit vás na B50 Lautzenhausen na B50 až Simmern, odlet Simmern na L 108 směr Kastellaun, pak po 12 km v místním centra, přímo centrum je přímo náš hotel, aby Hauptstr. 39
Doprava z letiště z nebo do pensionu, jedna cesta na 25, - €, musíte wride můj e-mail, když budete mít AirportShuttle.

 • Gasthaus Pension Zur Post, Frankfurt Hahn, Germany, Germany nocleh se snídaní a hotely
 • Gasthaus Pension Zur Post, Frankfurt Hahn, Germany, Zkušenosti žijící jako místní, při pobytu na posteli & snídaně v Frankfurt Hahn
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 5
 • Rok postavený: 1898
 • Renovovaný: 2003
 • Veřejná klasifikace: 1
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €40

Dvojitý
 • Přihlaste se po: 12:30pm
 • Podívejte se předtím: 10:30am

Hostel vybavení

Letiště vyzvednutí Půjčovna kol snídaně (za příplatek) Express vyzkoušení Zahrady Praní / komorník služby Povlečení lékařské pomoci na výzvu Zákaz kouření parkoviště (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena Restaurace na místě

Vybavení pokojů

4 dvoulůžkové pokoje, 1-4bedroom, sdílené badsroom, televize

Backpacker zařízení Hodiny radio Krbová (elektrické) Fén Non-kuřácké pokoje Koupelna Nekuřácké pokoje Televize (kabel / satelit)


Sousedství

Obec má 400 obyvatel Alterkülz a je klidně výhodné v přírodě. Města Kastellaun (cca 5 km) a Simmern (cca 14 km) zatížení na jedno město-procházka palců Tady se dá jet i na plavání, návštěva muzeí nebo se učí hrad do Kastellaun vědět.
 Klidná, Rual rekreační oblasti, která je božsky klidné. Ospalé vesničky, starý hrad, mlýny a romantickými údolími pozvat turisty či cyklisty.
V současné době značených turistických tras vás zavede do starých mlýnů, hradů a hluboké soutěsky. Divoké a romantické údolí Erbachklamm a zvláště pak Baybachtal jsou zajímavé. 38 kilometrů dlouhá cyklostezka Schinderhannes-Schinderhannesradweg-po bývalé
dráhy železniční Hunsrück, je zvláštního zájmu. Jste kolo vypůjčit v blízké.

Z centrální Hunsrück, odtud cesta continius k romantické Rýn údolí-Rheintal-mezi Bingen a Koblenz, v údolí Loreley-jeden z nejvýraznějších a nejkrásnějších krajin Evropy, s více než 20 hilltop hrady.
Odtud můžete navštívit řeky třetí oblast, oblast Mosely, jejíž charakter byl vytvořen v roce 2000 let staré histoty.
Města Kastellaun (cca 5km) a Simmern (cca 14km) zatížení na jedno město-procházka palců Tady se dá jet i na plavání, návštěva muzea, nebo se dozvědět hrad do Kastellaun vědět. V Simmern můžete změnit vlast "na stopy Schinderhannes, nebo s filmem" Edgara Reitz se to týká.


Politiky
Podrobnosti o ceně

€40 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: MasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Volný zrušení nebo změnu nejpozději do 2 dnů dny cesty. S pozdější zrušení, změnu nebo nedostavení se někam na hotel zatížení vaší kreditní karty s 80% z celkové částky rezervace. S předčasným odjezdem nebo pozdní cesty hotelu zatížení vaší kreditní karty rovněž s 80% rezervaci, která nebyla úspěchy

Umístění - Hostel

Hauptstr. 39, 56288 Alterkülz
Frankfurt Hahn, Alterkülz
Germany    56288

Zeměpisná šířka: 52.33997, Zeměpisná délka: 14.47163

Jak se tam dostat

Alterkuelz je 22 km od letiště Frankfurt Hahn, z letiště řídit vás na B50 Lautzenhausen na B50 až Simmern, odlet Simmern na L 108 směr Kastellaun, pak po 12 km v místním centru, přímo centrum je přímo náš hotel, aby Hauptstr. 39
Doprava z letiště z nebo do pensionu, jedna cesta na 25, - €, musíte wride můj e-mail, když budete mít AirportShuttle.

autobusové nádraží přímo na dveře,
kyvadlová doprava z letiště Frankfurt Hahn za 25 euro pro 4 osoby za jednu cestu

Nejbližší letiště: Frankfurt Hahn