$57 co noc
$57 co noc
Hostel Offenbacher-Hof, Vina del Mar, Chile

Hostel Offenbacher-Hof

Viña del Mar, Chile - Balmaceda 102

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Schronisko

Hotel Residencia Offenbacher-Hof znajduje się w starym budynku pochodzącym z 1905 roku, która została uznana za wartość dziedzictwa architektonicznego. Dom został odrestaurowany do dawnego stylu, zarówno pod względem struktury i wyposażenia.
Hotel położony jest w jednym z najpiękniejszych i najbardziej typowych części Vina del Mar, znany również jako "miasta-ogrodu". Jest to rodzinny hotel, przyciąga turystów zarówno w Chile i z zagranicy. Oprócz naszej doskonałej lokalizacji, w pobliżu centrum miasta z pięknym widokiem na Viña, oferujemy miłą atmosferę rodziny, dzięki czemu czują się w domu.
Być może jedną z głównych cech tego atrakcyjne miejsce jest naszą promocję turystyki kulturowej. Oprócz wprowadzenia odwiedzających do typowych części naszego regionu, staramy się dać wgląd w Chile ludzi i tradycji. Zaprojektowaliśmy szereg wycieczek, w szczególności zagranicznych turystów na uwadze, aby podczas pobytu u nas, mogą się czuć w tym regionie i do Chile w ogóle.

Valparaiso w historii kultury składa się zróżnicowana grupa ludzi z różnych krajów, którzy pozostali w górach, ulice i schody wyrazić istotę ich pochodzenia i którzy dzisiaj sprawiają, że miasto z niepowtarzalnym stylu życia.

Przyjdź poznać tajniki tego wspaniałego miasta portowe. Dowiedz się, dlaczego został uznany za światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Nasze cztery tour godzinę będzie wizyta najpiękniejszych i najważniejszych atrakcji tego tradycyjnego miasta. Pójdziemy zobaczyć Pablo Neruda (Chile laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury) domu, wchodzimy na schody i uliczek Open Sky Museum (Museo al Cielo Abierto), zwiedzanie okolic stworzone przez imigrantów języka angielskiego i niemieckiego, korzystają piękny widok na zatokę z wielu światopoglądów i idź w dół wzgórza do starej części miasta, przy legendarnej wind Valparaiso.

  • Hostel Offenbacher-Hof, Vina del Mar, Chile, Chile nocleg i śniadanie oraz hotele
  • Hostel Offenbacher-Hof, Vina del Mar, Chile, Chłodne łóżko & Śniadania i hotele w Vina del Mar
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Schronisko
  • Schronisko pokoje / jednostki: 8
  • Rok budowy: 1905
  • Odnowiony: 1986
Schronisko zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $57

Double Mężczyzna Dorm Single Standard Trójka Twin
  • Zameldowanie po: 1:00pm
  • Sprawdź wcześniej: 11:30am

Schronisko udogodnienia

Airport pickup Bar / lounge Wypożyczalnia rowerów wyżywienia Wynajem samochodów Przyjazny dla homoseksualistów Historyczne stronie Pralnia / Obsługa samochodu Open 24 Hours Parking (bezpłatny) pokoju Skrytki depozytowe Taksówki Tour / zwiedzanie pomocy WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

Ensuite Mini-bar Private bathroom sejf w pokoju Telefon Telewizja Telewizja (kabel / satelita) WiFi Wake-up calls


Sąsiedztwo

Okolice Cerro Castillo:
Jest to mała dzielnica mieszkaniowa zbudowana na wzgórzu i posiada wiele pięknych dużych domów. Na ulicy Vista Hermosa, istnieje punkt widzenia o tej samej nazwie, z którego można zobaczyć dużą część miasta. Jednego z budynków w tej okolicy jest Castillo Brunet, zbudowany w stylu przypominającym średniowieczne romantyczno-gotycki okres we Francji. W 1974 roku budynek ten przeszedł w ręce policji w Chile, Carabineros de Chile i został przemianowany na Palacio de Carabineros. Jest on używany jako budynek uroczystości i jako siedziby dla ważnych gości. Można jedynie odwiedził po wcześniejszym uzgodnieniu z administracją.

Palacio Presidencial również można znaleźć na Cerro Castillo. Oddany został do użytku w 1930 roku i został zbudowany jako letnia rezydencja prezydentów do Chile. Jest to atrakcyjne i trzeźwy budynku z widokiem na południe od Pacyfiku. Otwiera swoje podwoje dla publiczności w ostatnią niedzielę maja, święto narodowe dziedzictwo.

Cerro Castillo znajduje się także jeden z najbardziej popularnych atrakcji miasta ogrodu Viña - znany w wielu zegar kwiatowy, odsłonięty w 1962 roku. Stało się koniecznością, aby zrobić zdjęcie o sobie w tym miejscu, jeśli chcesz wrócić do Piazza del Mar - "trzeba zrobić zdjęcie z siebie na zegar kwiatowy i wkrótce wrócę". Tutaj można znaleźć również bryczką nazwie Victoria autobusy, które są innej tradycji turystycznych miasta. Podróż w jednym z tych wagonów daje smak, jak to było w przeszłości, kiedy były jedyną formą transportu.


Zasady
Szczegóły ceny

$57 - 86 co noc

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCardAmerican ExpressPayPal

Lokalizacja - Schronisko

Balmaceda 102
Viña del Mar
Valparaíso (Región de Valparaíso)
Chile  2580036

Szerokość: -33.02352, Długość geograficzna: -71.56266

Jak się tam dostać

Balmaceda 102 Cerro Castillo jej na niewielkim wzniesieniu na końcu aveniu Valparaiso, głównych ulic w centrum miasta.

Vina Del Mar
JAK się tam dostać
W Santiago, stolicy Chile, można autobusach na Piazza del Mar w końcowej Alameda, na ulicy o tej samej nazwie. Oni odjeżdżają co 15 minut, a koszt biletu wynosi 2, 500 pesos (3 do 4 dolarów).

Podróż autobusem trwa półtorej godziny około. Droga jest wspaniały jednej oferty przyjemne widoki na góry i winnice.

Do podróży z Valparaiso do Vina del Mar, w odległości 9 km, można wybrać pociąg. Pociągi odjeżdżają co 15 minut, od 6 rano do 10 po południu stacji w Vina del Mar znajduje się na ulicy Francisco Vergara.

Najbliższe lotnisko: Santiago de Chile 115 km