$57 za noc
$57 za noc
Hostel Offenbacher-Hof, Vina del Mar, Chile

Hostel Offenbacher-Hof

Viña del Mar, Chile - Balmaceda 102

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Ubytovna

Hotel Residencia Offenbacher-Hof se nachází ve starém domě z let 1905, která byla prohlášena za architektonické dědictví hodnoty. V domě byla láskyplně restaurována do své bývalé styl, a to jak z hlediska konstrukce a vybavení.
Hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších a typických částí Viña del Mar, také známý jako "zahradní město". Jedná se o rodinný hotel, láká turisty jak z Chile do a ze zahraničí. Kromě Naše poloha v blízkosti centra města a s krásným výhledem na Viña, nabízíme příjemné rodinné atmosféře, takže se cítíte jako doma.
Možná, že jednou z klíčových charakteristik této atraktivní místo setkání je naše podpora kulturní turistiky. Kromě zavedení návštěvníci typických částí našeho regionu, snažíme se poskytnout vhled do chilského lidu a tradic. Navrhli jsme řadu zájezdů, a to zejména s mezinárodními turisty na mysli, takže během svého pobytu u nás, mohou získat pocit, pro region a pro Chile obecně.

Valparaiso kulturní dějiny tvoří různorodou skupinu lidí z různých zemí, kteří zůstali ve svých kopců, ulice a schody k vyjádření podstaty jejich původu, a kteří dnes činí město s jedinečným životním stylem.

Přijďte učí tajemství této nádherné přístavní město. Zjistěte, proč je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Naše čtyři hodin zavítá do nejkrásnějších a významných míst tohoto tradičního města. Půjdeme vidět Pablo Neruda je (Chile laureát Nobelovy ceny za literaturu) Dům, vylézt schodiště a malý ulicích Open Sky Museum (Museo al Cielo Abierto), návštěva čtvrtí vytvořené v anglickém a německém přistěhovalci, nyní krásný výhled na záliv z mnoha výhledy a jít z kopce do staré části města s použitím legendární výtahů Valparaíso.

  • Hostel Offenbacher-Hof, Vina del Mar, Chile, Chile nocleh se snídaní a hotely
  • Hostel Offenbacher-Hof, Vina del Mar, Chile, Prvotřídní cestování a lůžko & Snídaně v Vina del Mar
Prostor
  • Typ majetku: Ubytovna
  • Ubytovna pokoje / jednotky: 8
  • Rok postavený: 1905
  • Renovovaný: 1986
Ubytovna ubytování

Nejnižší dostupná cena: $57

Dvoulůžkový Muž kolej single Standard Trojitý Twin
  • Přihlaste se po: 1:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:30am

Ubytovna vybavení

Letiště vyzvednutí Bar / Lounge Půjčovna kol Snídaně v ceně Autopůjčovna Gay přátelský Historické stránky Prádelna / komorník služby Open 24 hodin parkoviště (zdarma) Pokojová služba trezor Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Ensuite Mini-bar Soukromá koupelna trezor na pokoji Telefon Televize Televize (kabel / satelit) WIFI Wake-až hovorů


Sousedství

Kolem Cerro Castillo:
Jedná se o malé obytné čtvrti postavené na kopci a má řadu krásných velkých domů. V ulici Vista Hermosa, je pohled se stejným názvem, odkud si můžete prohlédnout velkou část města. Jedné z budov v této oblasti je Castillo Brunet, postavený ve středověkém stylu připomínajícím romanticko-gotické doby ve Francii. V roce 1974, tato budova přešla do rukou chilské policie, byl Carabineros de Chile a přejmenována na Palacio de Carabineros. Používá se jako stavební pro obřady a jako oficiální rezidence pro důležité návštěvníky. To může být navštíven předchozí domluvě se správou.

Palacio Presidencial je také najít na Cerro Castillo. To byl slavnostně otevřen v roce 1930 a byl postaven jako letní palác pro prezidenty Chile. Je to atraktivní a střízlivý budova s velkolepým výhledem na jih od Pacifiku. To otevírá své dveře pro veřejnost na poslední neděli v květnu, Národní památkový den.

Cerro Castillo je také domov pro jeden z nejpopulárnějších atrakcí zahrady města Viña - mezinárodně proslulých květinových hodin, odhalen v roce 1962. Stalo se musí vzít fotku si v tomto místě, pokud se chcete vrátit do Viña del Mar - "Musíte mít fotku sebe na květinových hodin a vy se brzy vrátí." Zde najdete také koně-povozy s názvem Victoria autobusy, které jsou další turistickou tradici města. Cesta v jednom z těchto vozů vám chuť o tom, co to bylo jako v minulosti, kdy se jednalo pouze způsob dopravy.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$57 - 86 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressPayPal

Umístění - Ubytovna

Balmaceda 102
Viña del Mar
Valparaíso (Región de Valparaíso)
Chile  2580036

Zeměpisná šířka: -33.02352, Zeměpisná délka: -71.56266

Jak se tam dostat

Balmaceda 102 Cerro Castillo jeho na malý kopec na konci aveniu Valparaiso, hlavní ulice v centru města.

Vina Del Mar
JAK NÁS NAJDETE
V Santiagu, hlavním městě Chile, jeden může autobusů pro Viña del Mar v terminus Alameda, na avenue podle stejného jména. Odcházejí každých 15 minut a cena vstupenky je 2. 500 pesos (3 až 4 dolary).

Cesta autobusem trvá hodinu a půl přibližně. Cesta je nádherná jedné nabídce příjemný výhled na hory a vinice.

Chcete-li cestovat z Valparaiso do Viña del Mar, ve vzdálenosti 9 km, je možné zvolit vlak. Vlaky opustit každých 15 minut, od 6 do 10 hod. stanice v Viña del Mar se nachází na ulici Francisco Vergara.

Nejbližší letiště: Santiago de Chile 115 km